نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پزشکان جز سرمایه علمی کشور هستند تصریح کرد سیستم پزشکی جمهوری اسلامی ایران قطب درمانی منطقه است.
کد خبر: ۷۵۲۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴ 11 June 2019

تابناک فارس به نقل از خانه ملت:محمد جمالی نوبندگانی  درباره اجباری شدن استفاده از کارت خوان در مطب‌های پزشکی،گفت: بدیهی است که می بایست از تمام اقشارجامعه بر مبنای درآمدی که دارند، مالیات اخذ شود البته مالیات اخذشده باید متناسب با درآمدها باشد.

سیستم پزشکی کشور قطب درمانی منطقه است

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پزشکان جز سرمایه علمی کشور هستند تصریح کرد سیستم پزشکی جمهوری اسلامی ایران قطب درمانی منطقه است.

وی ادامه داد: روزگاری مردم درکشور برای درمان به پزشکان بنگلادش پناه می بردند اما امروزه پزشکان خدمت بسیار منحصر به فردی به بیماران ارائه می‌دهند و این در حالی است که بطور مثال در حوادث غیر مترقبه، اولین داوطلبان برای خدمات رسانی به بیماران تیم های پزشکی هستند.

بسیاری از پیشرفتهای کشور حاصل تلاش جامعه پزشکی است

جمالی نوبندگانی افزود: بسیاری از پیشرفتهای کشور حاصل تلاش جامعه پزشکی است بنابراین الزامی است که پزشکان هم برطبق قانون مالیات پرداخت کنند و از همین رو نباید تنها بر اخذ مالیات از جامعه پزشکی تمرکز شود.

نماینده مردم فسا در مجلس تصریح کرد: بطور مثال برخی از مشاغل از جمله وکالت که درآمد بالایی دارند ،فاقد کارت خوان هستند و این درحالی است که نباید تنها یک قشر را انتخاب کنیم که مالیات را در اسرع وقت پرداخت کنند.

اخذ مالیات از تمام اقشار شغلی در کشور نیازمند تصویب لایحه جامع

عضوکمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس بابیان اینکه درآمد برخی از مشاغل در هیچ سندی قید نمی شود یادآورشد: اخذ مالیات از تمام اقشار شغلی در کشور نیازمند تصویب لایحه جامع است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار