صنعت بیمه یکی از ارکان توسعه اقتصادی کشورها است و بیمه مکمل درمان همواره مورد توجه کاربران بیمه بوده و براساس آمار در استان فارس نیم میلیون نفر از این خدمات بهره‌مند شدند.
کد خبر: ۷۵۳۷۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲ 14 June 2019

تابناک فارس به نقل از تسنیم: امروزه صنعت بیمه یکی از مهم‌ترین ارکان توسعه اقتصادیکشورهاست، نخستین شرکت بیمه در ایران در سا 1314 تاسیس شد و پس از آن شرکت‌های خصوصی بیمه نیز پا گرفتند.

پشتیبانی، سرمایه‌گذاری اقتصادی و دیگر خدمات نظیر خدمات درمانی از جمله عواملی است که نقش بیمه‌ها را در دنیای امروز پررنگ‌تر می‌کند و کمتر کسی را می‌توان دید که در دنیای امروز با مفهوم بیمه آشنا نباشد یا تمایلی برای بیمه شدن نداشته باشد.

در میان بیمه‌ها بیمه مکمل درمان امروز بیشتر مورد توجه کاربران بیمه قرار گرفته است، تقاضا برای درمان به‌منظور حفظ یا بازگرداندن سلامتی تقاضایی طبیعی برای یک زندگی خوب و کارآمد است و امروز نمی‌توان تقاضا برای درمان را از تامین هزینه آن از جمله بیمه جدا کرد و این دو در بسیاری از موارد همپای هم پیش می‌روند.

سه عامل درآمد سرانه، مخارج درمانی- بهداشتی و نرخ تورم نقش مهمی در میزان تقاضا برای بیمه درمان مکمل ایفا می‌کند و رابطه مستقیمی میان آنها وجود دارد. در این میان بیمه آتیه‌سازان حافظ بزرگترین و تخصصی‌ترین بیمه مکمل درمان ایران محسوب می‌شود.

شیروان مسعودی اصل، مدیر شعبه فارس شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ امروز در جمع خبرنگاران حضور یافت و درباره خدمات بیمه توضیحاتی ارائه داد. به گفته وی شرکت آتیه‌سازان حافظ در حال حاضر در سطح کشور از طریق 39 شعبه استانی، 400 نمایندگی و بیش از 5 هزار مرکز تشخیصی – درمانی طرف قرارداد خدمات ارائه می‌‌دهد.

مسعودی اصل گفت: در استان فارس نیز با بیش از 200 مرکز خصوصی، خیریه و دولتی در نقاط مختلف استان قرارداد داریم و قریب به نیم میلیون نفر از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه در شیراز و سایر شهرستان‌های فارس نمایندگی بیمه آتیه‌سازان حافظ فعال است، بیان کرد: در فارس علاوه بر قراردادهای کشوری و جوامع بزرگی همچون مستمری گیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، شاغلین وزارت آموزش و پرورش و بسیاری از نهادهای دیگر، با سازمان‌هایی از جمله دانشگاه علوم پزشکی، شرکت آب و فاضلاب، بنیاد شهید و غیره نیز قرارداد همکاری منعقد کرده‌ایم و به کارکنان این سازمان‌ها نیز خدمات ارائه می‌‌دهیم.

مسعودی اصل با بیان اینکه برای ارائه خدمات با کیفیت به بیمه‌شدگان، تلاش شده که با بهترین مراکز درمانی خصوصی و خیریه در شهر شیراز و سایر شهرستان‌ها قرارداد منعقد شود، افزود: ارائه خدمت به بیمه‌شدگان شرکت در مراکز درمانی طرف قرارداد به صورت آنلاین و تنها با ارائه کارت ملی صورت می‌گیرد که این موضوع می‌تواند سهولت بیمه‌شدگان در دریافت خدمات را ارتقا دهد.

وی با بیان اینکه خدمات‌رسانی مطلوب به جمعیت میلیونی کشورمان آن هم در حوزه حساس درمان رسالت بسیار مهمی است، ابراز امیدواری کرد که بیمه‌شدگان این شرکت اعم از مستمری گیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، شاغلین وزارت آموزش و پرورش و همه‌ بیمه شدگان کشوری و استانی از خدمات آتیه‌سازان حافظ رضایت داشته باشند.

برچسب ها: بیمه ، فارسی ها ، بهره مندی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار