معاون هنری و سینمایی ارشاد فارس گفت: فیلمسازان برجسته‌ در قالب سینماکارآفرینی به یاری عرصه تولید کالای ایرانی بیایند تا شعار سال یعنی رونق تولید محقق شود.
کد خبر: ۷۵۷۶۸۳
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹ 27 June 2019

تابناک فارس به نقل از ایرنا:مهدی رنجبر در سیزدهمین اکران سینماکارآفرینی که پنجشنبه ۶تیرماه در تالار غزل اداره کل ارشاد فارس برگزار شد، با بیان اینکه سینماکارآفرینی خلاقیت ارزشمندی در عرصه سینماست، گفت: سینماکارآفرینی با استفاده از هنر، کارآفرینان را معرفی می‌کند و به یار کمکی آنان بدل شده است.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ابراز داشت: این اداره کل به حمایت از این گونه نوظهور سینمایی خواهد پرداخت و از فعالیت در زمینه معرفی کسب و کارهای هنری همچون تجسمی، موسیقی و نمایش نیز استقبال می‌کند.

تهیه کننده نخستین سینمای تخصصی کارآفرینی جنوب کشور موسوم به قاصدک نیز در مراسم گفت: بر این هستیم پرده سینما را در خدمت کارآفرینان قرار دهیم تا روح اقتصاد مقاومتی و رونق تولید را به جامعه تزریق کنیم.

سید اسماعیل سجادی افزود: تا کنون ۱۳ اکران با بیش از هزار مخاطب در شیراز صورت گرفته است که نشان از بازخورد مثبت عملکرد سینمای کارآفرینی دارد.

وی هدف اصلی از معرفی کسب‌وکارها را در قالب هنر سینمایی ایجاد انگیزه و خودباوری در کارآفرینان دانست و بیان کرد: این اقدام جامعه را به سمت کارآفرینی و ایجاد اشتغال هدایت خواهد کرد.

نخستین سینمای تخصصی کارآفرینی جنوب کشور در شیراز با عنوان قاصدک از چهار ماه پیش با پخش فیلم زندگی کاری ولی علیزاده کارآفرین برتر کشور و مدیر مؤسس مجموعه آرایشگاه‌های زنجیره‌ای گیلان فارس با هدف معرفی کالا و خدمات ایرانی و حمایت از رونق تولید آغاز به کار کرده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار