فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت:برخورد با مفسدین اقتصادی و دانه درشت‌ها یک مطالبه عمومی است و برخورد قاطع دستگاه قضایی با اخلالگران اقتصادی موجب تقویت اعتماد مردم به نظام اسلامی می‌شود.
کد خبر: ۷۵۷۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰ 27 June 2019

همزمان با هفته قوه قضائیه سردار سید هاشم غیاثی به همراه جمعی از معاونین سپاه فجر با حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس و حیدر آسیابی دادستان شیراز دیدار کردند.

وی با تجلیل از عملکرد قوه قضائیه در برگزاری دادگاه‌های مفسدین اقتصادی، گفت: برخورد با مفسدین اقتصادی و دانه درشت‌ها یک مطالبه عمومی است و برخورد قاطع دستگاه قضایی با اخلاگران اقتصادی موجب تقویت اعتماد مردم به نظام اسلامی می‌شود.

وی با بیان اینکه تهاجم فرهنگی با هدف خدشه‌دار کردن ارزش‌های اجتماعی خانواده‌های ایرانی از سوی دشمنان انقلاب اسلامی به صورت هدفمند دنبال می‌شود،گفت: سپاه فجر فارس و دستگاه قضایی استان برای تامین امنیت اجتماعی شهروندان و مقابله با توطئه‌های فرهنگی دشمنان از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند کرد.

سردار غیاثی با بیان اینکه برقراری عدالت در جامعه اسلامی رسالت مهم قوه قضائیه است، گفت: هم‌افزایی ظرفیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه فارس و پشتیبانی از قُضات و کارکنان خدوم دستگاه قضایی با هدف برقراری عدالت اجتماعی، مقابله با فساد اقتصادی  و برخورد قاطع با هرگونه تهدید همواره در دستورکار مسئولان ارشد این دو نهاد قرار دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار