​مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان فارس از توزيع بيش از 91 هزار حلقه لاستيك طي 13 ماه گذشته ميان رانندگان انواع وسائل نقليه سنگين استان فارس خبر داد.
کد خبر: ۷۷۲۵۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱ 17 August 2019

مهندس سياهپور افزود : اين تعداد حلقه لاستيك در قالب 47 هزار و 200 حواله از تيرماه 97 در سايزهاي مختلف بين رانندگان ناوگان فعال جاده اي كالا و مسافر توزيع شده است.

وي با اشاره به اين مطلب كه استان فارس با دارا بودن بيش از 36 هزار دستگاه انواع وسائط نقليه سنگين باري (بيش از 10 درصد كشوري) و فعاليت 56 هزار راننده حرفه‌اي (داراي كارت هوشمند در بخش حمل و نقل كالا) رتبه نخست استاني را عهده دار مي باشد تصريح كرد : پيگيري درخواست‌ها و تلاش در راستاي رفع معضلات و مشكلات مختلف رانندگان به صورت مستقيم ( چهره به چهره ) در ديدارها و بازديدهاي ادواري و سرزده مسئولان مرتبط در مركز استان و شهرستان ها از جمله اهداف برنامه ريزي و تعريف شده اين اداره كل در تمامي ايام سال مي باشد.

وي اضافه كرد : با توجه به رويكرد جدي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در صيانت از حقوق كاربران بويژه رانندگان حرفه‌اي ، تمامي اين تلاشگران مي توانند براي ارائه هرگونه شكايت و همچنين پيشنهادات سازنده خود از طريق سامانه كشوري رسيدگي به شكايات (شهراه) و همچنين سامانه پيام كوتاه 3000141 مراتب نقطه نظرات خود را تا أخذ نتيجه اعلام نمایند.

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي فارس در زمينه ارائه لاستيك تشويقي (خارج از طرح مصوب) به آن‌دسته از رانندگاني كه جهت تخليه به موقع كالاها در بندر امام خميني(ره) حضور يافته اند گفت : تاكنون در قالب ارائه 976 حواله 1952 حلقه لاستيك صرف نظر از سهميه تنظيمي پيمايش ناوگان در بين رانندگان استان فارس توزيع شده است.

این گزارش حاکی از آن است که استان فارس در شاخص های بخش حمل و نقل همچون طول راهها ، طول راههای شریانی ، تعداد رانندگان ، میزان تردد و.... همواره از جمله استانهای برتر کشور بوده است.​

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار