بهترین‌های بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما دیشب در بجنورد معرفی شدند که استان فارس در چند بخش حائز رتبه برتر شد.
کد خبر: ۷۷۳۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵ 19 August 2019

در آیین پایانی این جشنواره نفرات و آثار برتر از میان ۹ هزار و ۴۷۹ اثر رسیده به جشنواره، به شرح زیر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. 

مجتبی علی بخشی از یزد تندیس بهترین پویش ها، رحیم کریم زاده از گلستان بهترین پویانمایی، فریبا نوالله زاده از ایلام در پژوهش، حمید رجایی از اصفهان، علی علوی از خراسان جنوبی در تولید پژوهش محور، صادق آهنگران از خوزستان به عنوان بهترین خواننده انقلابی و مجتبی ابوالقاسم پور از خراسان شمالی در طراحی و تولید موسیقی محلی برتر شدند.

همچنین امیر رئوف از کهگیلویه و بویراحمد تندیس بهترین تولید ویژه رسانه را گرفت و مهدی اردو از خوزستان بهترین تصویربردار، سیدمحسن طباطبایی از اصفهان بهترین تیتراژ، علی نوری از اردبیل بهترین رادیونما، پرویز شیخ طادی از چهارمحال و بختیاری به عنوان بهترین کارگردان سریال، عباس اسماعیل تبار از مازندران بهترین برنامه ورزشی و محسن خلیفه از فارس تندیس بهترین برنامه جوان را کسب کرد.

تندیس بهترین گزارش مستند نیز به سعید پرویزی از فارس رسید و تندیس بهترین برنامه ساز به مسعود خسروی از خراسان جنوبی، بهترین برنامه نوجوان به مریم تقی زاده از یزد، بهترین برنامه ساز به مهدی آذری از گیلان، بهترین برنامه خانواده به مژگان فرزانه از اردبیل، بهترین تهیه کنندگی به مهدی کریمی از آذربایجان شرقی، بهترین برنامه شبانه به کاظم شریفی از خوزستان، بهترین برنامه چهل سالگی انقلاب به مهدی شریفی از بوشهر، بهترین تله فیلم به نسیم نیستانی از گلستان و بهترین برنامه روستا به محسن غلامزاده مهرآبادی از یزد اهدا شد.

مرتضی صفری از استان آذربایجان شرقی نیز تندیس بهترین مرکز در حوزه شعر و موسیقی، علیرضا آینه دار از خراسان جنوبی بهترین مرکز در حوزه پژوهش، یوسف افشارنیا مدیرکل چهارمحال و بختیاری بهترین مرکز در حوزه فضای مجازی، سیدتقی سهرابی مدیرکل استان فارس بهترین مرکز در حوزه صدا و خبر و مسلم رحیمی از خوزستان نیز تندیس بهترین مرکز در حوزه سیما را از آن خود کرد.

همچنین از محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی و مدیرکل صداو سیمای این استان به دلیل برگزاری خوب این جشنواره تقدیر شد.
داوری آثار رسیده به جشنواره را ۱۰۰ تن از هنرمندان خبره کشور بر عهده داشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار