رئیس شورای قضایی استان فارس در پایان ضمن تأکید بر ادامه حضور اصحاب رسانه در دادگاه‌های ویژه رسیدگی به اتهامات مفسدان اقتصادی تصریح کرد: از رسانه‌های استان به عنوان حامیان اجرای عدل و پیگیری موضوعات و مطالبات مردمی حمایت خواهیم کرد و اجازه تعرض بی دلیل برخی صاحبان قدرت به رسانه‌ها را نخواهیم داد.
کد خبر: ۷۸۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰ 15 September 2019

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی در نشستی با اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه استان فارس با اشاره به اینکه رسانه‌های می‌توانند کمک شایان توجه و هدفمندی به مجموعه قضایی در امر مبارزه جدی و قاطع با فساد داشته باشند، گفت: مبارزه با فساد در هر سطح و مجموعه‌ای از اولویت‌های ما در دوران تحول قضایی است و این امر مهم در درون دستگاه قضایی با حساسیت و نگاه ویژه تری دنبال می‌شود.

او با تأکید بر اینکه در‌های دادگستری استان برای ارائه پیشنهاد و گزارش بر روی همه مجموعه‌هایی که دغدغه نظام و انقلاب را دارند باز است، عنوان کرد: اگر همه مردم و ارکان جامعه در جایگاه خود احساس مسئولیت نمایند و با امر به معروف و نهی از منکر اصلاح انحرافات در جامعه را اولویت کار خود قرار دهند شاهد نتایج خوب و مثبتی خواهیم بود و در همین راستا دستگاه قضایی تعاملات خوب خود با مجموعه رسانه‌ها را ضمن تقویت به صورت مستمر ادامه خواهد داد.

موسوی اضافه کرد: استان فارس از مشکلات عدیده‌ای بخصوص در بخش صنعت و تولید رنج می‌برد که باید ظرفیت همه بخش‌ها از جمله توان و ظرفیت همگرایی رسانه‌ها به سمتی سوق داده شود تا بخش صنعت و تولید استان در سال رونق تولید پویا شود.

او در بخش دیگری از سخنان خود در جمع اعضای هیأت اندیشه ورز بسیج رسانه استان فارس خاطرنشان کرد: فعالیت دشمن در فضای مجازی بسیار مخرب، گسترده و هدفمند است بنابراین شما به عنوان افسران جنگ نرم باید در مقام دفاع فعالیت‌های خود را بیشتر کنید.

رئیس کل دادگستری استان فارس امر به معروف و نهی از منکر را موضوع محوری دیگر سخنان خود در جمع اعضای هیأت اندیشه ورز بسیج رسانه استان قرار داد و بیان داشت: در بخش‌هایی از شهر رنگ و بویی از سومین حرم اهل بیت (ع) وجود ندارد و متأسفانه شاهد بد حجابی و بی حجابی‌های حساب شده و ترویج مظاهر علنی فساد هستیم که طی جلساتی ضمن پرداختن به راه کار‌های رفع این معضلات، مصادره اماکن ترویج دهنده فساد را به جای پلمپ آن در دستور کار قرار داده ایم، اما در این راه همراهی و پیگیری‌های اصحاب رسانه را خواستاریم.

حجت الاسلام موسوی ضمن تأکید بر حفظ حقوق عامه با اشاره به موضوع تصرفات صورت گرفته در کوه دراک گفت: دادگستری استان به این موضوع وارده شده است و این موضوع را با قوت و قدرت و به دور از هر گونه سیاسی کاری پیگیری خواهیم کرد چرا که دادگاه جای سیاسی نیست و باید عدالت به صورت مطلق اجرا گردد.

او در ادامه بیان داشت: دادگستری استان با جدیت در امر مبارزه با فساد و زمین خواری وارد شده است و این مسیر را تا ریشه کنی فساد و قطع شدن ریشه‌های فساد ادامه خواهد داد.

رئیس شورای قضایی استان فارس در پایان ضمن تأکید بر ادامه حضور اصحاب رسانه در دادگاه‌های ویژه رسیدگی به اتهامات مفسدان اقتصادی تصریح کرد: از رسانه‌های استان به عنوان حامیان اجرای عدل و پیگیری موضوعات و مطالبات مردمی حمایت خواهیم کرد و اجازه تعرض بی دلیل برخی صاحبان قدرت به رسانه‌ها را نخواهیم داد.

گفتنی است در این نشست صمیمی اعضای هیأت اندیشه ورز بسیج رسانه استان فارس به بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌های جامعه رسانه‌ای استان پرداختند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار