مدیرکل آموزش وپرورش فارس گفت: نزدیک به 85 هزار دانش آموز کلاس اولی ،فردا در مراسم روز شکوفه ها در مدارس ابتدایی استان شرکت می کنند.
کد خبر: ۷۸۱۷۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶ 21 September 2019

تابناک فارس به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش فارس دکتر علی عسکر نجفی با اعلام این مطلب افزود: هرساله درروز 31 شهریور و یک روز زودتراز بازگشایی مدارس، دانش آموزان کلاس اولی در مدارس حضور پیدا می کنند.

مدیرکل آموزش وپرورش فارس گفت: این برنامه برای آشنایی بیشتر دانش آموزان با محیط مدارس وتعامل بیشتر خانواده و مدرسه می باشد.

نجفی گفت: سعی می شود تا دراین روز با برنامه هایی که مدارس طراحی میکنند یک روز خاطره انگیز را برای دانش آموزان ایجاد کنند.

مدیرکل آموزش وپرورش فارس گفت: امسال تاکنون نزدیک به 85 هزار کلاس اولی در سامانه نام نویسی مدارس ثبت نام شدند که روز 31شهریور در مدارس در برنامه روز شکوفه ها شرکت خواهند کرد.

وی همچنین گفت: مراسن نمادین استانی این روز در یکی از مدارس ناحیه 3 شیراز برگزار خواهد شد.

نجفی همچنین افزود: روز اول مهر نیز همزمان با سراسر کشور زنگ شروع سال تحصیلی در همه مدارس استان نواخته خواهد شد.

مدیرکل آموزش وپرورش فارس گفت: تمامی تمیدات برای بازگشایی مطلوب مدارس اندیشیده شده وانشاالله مدارس آمادگی کامل برای استقبال از دانش آموزان استان را خواهد داشت.

نجفی گفت:باتوجه به تقارن این روز با ایام هفته دفاع مقدس دربرنامه روز بازگشایی برنامه های خاص این هفته نیز گنجانده شده است.

وی همچنین گفت: مراسن نمادین استانی این روز با حضور یکی از معاونین وزیر وهمچنین مسوولین عالی رتبه استانی در یکی از مدارس ناحیه 4شیراز برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش وپرورش فارس همچنین از همه مسوولین خواست تا در خصوص بازگشایی مدارس همکاری های لازم را داشته باشند.

نجفی همچنین از اولیا دانش آموزان نیزخواست تا در روز بازگشایی در کنار دانش آموزان خود در مراسم های این روز حضور پیدا کنند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار