محدودیت‌های ترافیکی رژه ۳۱ شهریور در شیراز اعلام شد.
کد خبر: ۷۸۱۸۲۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸ 21 September 2019

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و رژه ۳۱ شهريور محدودیت های ترافیکی در کلیه معابر منتهی به مراسم رژه اعمال می شود.
سرهنگ مصطفی عباسی افزود: محدودیت های ترافیکی در مسیرهای بلوار شهید رجایی ابتدای ورودی روگذر معلم به سمت بلوار پاسداران، تقاطع غیر همسطح معلم به‌سمت بلوار پاسداران، خیابان زنده یاد علی رضایی از مسیر خیابان ایمان شمالی، خیابان شهید سبحانی از سمت قدوسی غربی و بلوار پاسداران، خیابان شهید محلاتی از سمت قدوسی غربی و بلوار پاسداران، بلوار پاسداران روی پل غیر همسطح یادگار امام (ره) به سمت تقاطع معلم، بلوار مطهری جنوبی ورودی کنارگذر به سمت بلوار پاسداران اعمال خواهد شد.
وی، به رانندگان توصیه کرد در هنگام اجرای مراسم و تا پایان آن از آوردن وسایل نقلیه شخصی اعم از سواری و موتور سیکلت اکیدا خودداری کنند.
رئیس پلیس راهور فارس ادامه داد: شهروندانی که بنا به ضرورت (معلولیت جسمی، جانبازی) مجبور به استفاده از وسایل نقلیه شخصی هستند، وسایل نقلیه خود را در پارکینگ‌های عمومی اطراف اجرای مراسم توقف کنند.
سرهنگ عباسی افزود: شهروندان از پارک و رها کردن وسایل نقلیه در معابر منتهی به اجرای مراسم بنا به اهمیت مسایل ترافیکی و امنیتی خودداری کنند در غیر این صورت وسایل نقلیه به پارکینگ انتقال داده می‌شود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس یادآور شد: شهروندان توجه کنند که موتورسیکلت جزئی از وسایل نقلیه است و راکبان موتور سیکلت موظف به رعایت مقرارات راهنمایی و رانندگی بوده و به توصیه‌های ابلاغی توجه ویژه کنند.

برچسب ها: محدودیت ، ترافیک ، رژه ، شهریور
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار