استاندار فارس با تاکید بر اینکه در حد مقدورات از تیم‌های ورزشی حمایت خواهیم کرد، گفت: این حمایت از تیم‌های ورزشی بانوان دو چندان خواهد بود.
کد خبر: ۷۸۸۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶ 13 October 2019

عنایت الله رحیمی در مراسم تقدیر از بازیکنان لیگ برتر هندبال فارس، توجه به ورزش را یک راهبرد و استراتژی در مدیریت خود دانست و تاکید کرد که به این حوزه به عنوان تاکتیک نگاه ‌ نمی‌کند.

او با بیان اینکه نشاط و تندرستی بین جوانان آینده بهتری برای کشور رقم خواهد زد، ورزش را از راهکار‌های دستیابی به این نشاط دانست و در ادامه افزود: بی تردید سرمایه گذاری در ورزش سبب کاهش آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه ورزش زمینه سلامت روحی و جسمی مردم را فراهم کرده و سلامت جامعه از مسیر ورزش می‌گذرد، عنوان کرد: افراد سالم می‌توانند توسعه پایدار را برای کشور به ارمغان بیاورند.

استاندار فارس با ابراز خرسندی از درخشش هندبالیست‌های استان فارس، اظهار کرد: شما ورزشکاران نماینده استان فارس در سطح ملی و نماینده کشور در سطوح بین المللی هستید و به عنوان سفیران این مرز و بوم پرچم ایران را بر سکو‌های قهرمانی به اهتزاز در می‌آورید.

رحیمی با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی استان به ویژه در رشته هندبال یادآور شد: بی شک پرداختن به یک شهر و شهرستان هدف اصلی ما را محقق نخواهد کرد بلکه رویکرد مدیریت استان توجه به همه نقاط استان در کنار هم است.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر اینکه در حد مقدورات از تیم‌های ورزشی حمایت خواهیم کرد، گفت: این حمایت از تیم‌های ورزشی بانوان دو چندان خواهد بود چرا که در ادوار گذشته امکان حضور در میادین ورزشی برای این قشر کمتر فراهم بوده است.

وی با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های ورزش استان فارس در دولت تدبیر و امید جهش آشکاری داشته است، عنوان کرد: در ۶ سال گذشته با نگاهی عدالت محور به همه شهر‌ها و روستا‌های استان توجه شده و حداقل امکاناتی که تامین آن‌ها میسر بوده در اختیار مردم همه نقاط استان قرار گرفته است.

استاندار فارس همچنین به تنگنا‌ها و مشکلات اقتصادی که در حال حاضر کشور با آن مواجه شده اشاره کرد و افزود: بی شک ورزشکاران و جامعه ورزشی ما می‌دانند مطالبات باید معقول و منطقی و بر اساس توان و مقدورات موجود باشد.

رحیمی ادامه داد: ورزش زمانی که خودجوش و مردمی دنبال شود با توفیقات بیشتری همراه خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار