حجت الاسلام رضوی اردکانی با ابراز خرسندی از مقاومت و هشیاری مردم کشور عنوان کرد: وحدت مردم ملت ما باعث شد تا با وجود تحریم ها، به دشمن اجازه نفوذ به کشور ما داده نشود.
کد خبر: ۷۹۵۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰ 09 November 2019

تابناک فارس به نقل از شبستان: حجت الاسلام «سید ابوفاضل رضوی اردکانی» در خطبه‌‌های نماز جمعه شیراز با ابراز خرسندی از مقاومت و هشیاری مردم کشور عنوان کرد: وحدت مردم ملت ما باعث شد تا با وجود تحریم ها، به دشمن اجازه نفوذ به کشور ما داده نشود.

امام جمعه موقت شیراز افزود: شیعیان و اهل سنت نیز با هم متحد هستند زیرا بیش از 90 درصد احکام دینی ما و اهل سنت یکسان است و نباید اجازه دهیم که هر گونه تفرقه باعث نفوذ و دشمنی آمریکا، رژیم صهیونیستی، وهابیت و ... شود.

حجت الاسلام رضوی اردکانی تصریح کرد: در چهار دهه ای که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، دشمنان بارها سعی کردند با روش های مختلف به ما صدمه بزنند اما همین اتحاد موجود در کشور تا به امروز اجازه این نفوذ را نداده است.

وی افزود: دشمنان ما در منطقه، امروز با در پیش گرفتن ترفند تفرقه افکنی بین مسلمانان، راه اندازی جنگ های داخلی و ... سعی در ایجاد اختلال در قدرت کشورهای اسلامی دارند.

امام جمعه موقت شیراز تصریح کرد: عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز انسجام و اتحاد مردم لبنان، عراق و سوریه را در پیش گرفته اند و سعی دارند در کشور ما نیز تفرقه و نفاق ایجاد کنند.

حجت الاسلام رضوی اردکانی با اشاره به هدف دشمنان در ایجاد ناامنی و جنگ در منطقه گفت: دشمنان با این اقدامات قصد دارند تا ایران را هدف قرار دهند اما مردم ما امروز باید بیش از هر زمان دیگری هشیاری به خرج دهند.

وی ادامه داد: باید انسجام و همدلی شیعه و سنی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم و با یک اتحاد محکم که همواره سابقه آن را در کشور داریم راه نفوذ دشمن و ترفندهایش را ببندیم.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار