نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دانشجو به عنوان یک نیروی مطالبه‌گر باید مطالباتش مورد توجه قرار گیرد، گفت: روحیه مطالبه گری باید میان دانشجویان تقویت شود.
کد خبر: ۷۹۶۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴ 11 November 2019

تابناک فارس به نقل از فارس:محمدرضا رضایی صبح امروز در مراسم جشن نو دانشجویان دانشگاه پیام نور جهرم اظهار داشت: دانشجو رکن اصلی توسعه کشور می‌باشد و هرچه کیفیت دانشگاه‌ها ارتقا یابد آینده روشنی برای کشور می‌توانیم رقم بزنیم.

وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی بالنده و خلاق در پیشرفت کشور نقش به سزایی دارد، افزود: با توجه به پیشرفت‌های مهم در دنیا در حوزه تکنولوژی، نیروی انسانی هنوز مهم‌ترین رکن توسعه هر جامعه‌ است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایکه کشور ما جوان است و جوانان می‌توانند نقش مهمی در توسعه کشور ایفا کنند، گفت: وظیفه ماست که فرصت پیشرفت برای جوانان را مهیا کنیم.

وی با اشاره به اینکه دانشجو به عنوان یک نیروی مطالبه‌گر باید مطالباتش مورد توجه قرار گیرد، تاکید کرد: روحیه مطالبه گری باید میان دانشجویان تقویت شود.

رضایی گفت: دانشجویان می‌توانند به عنوان نیروی خلاق در کنار نماینده شهرستان به عنوان همیار نماینده باعث پیشرفت و حل مشکلات شهر خود شوند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار