شهردار شیراز با بیان اینکه طبق بودجه سال ۹۸ در سال جاری باید یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع از معابر سطح شهر آسفالت شوند، گفت: در مجموع تا پایان امسال سه میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع آسفالت در سطح معابر شهر ریخته می‌شود.
کد خبر: ۷۹۸۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴ 20 November 2019

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما:وی در بازدید از اکیپ‌های پخش آسفالت مناطق یازده گانه سطح شهر عنوان کرد: طبق نظرسنجی خواسته اصلی شهروندان در ۹ منطقه از مجموع ۱۱ منطقه شیراز، بهبود وضعیت آسفالت معابر است و براساس خواسته مردم عزم جدی شهرداری برای آسفالت معابر سطح شهر آغاز شد.

اسکندرپور حفاری‌های سازمان‌های خدمات رسان و توسعه‌ی ناهمگون شهرک‌ها و مناطق را از جمله دلایل مشکل آسفالت معابر سطح شهر دانست و اضافه کرد: ضروری است علاوه بر آسفالت معابر سطح شهر، کارشناسان کنترل کیفی نیز بر کیفیت و نحوه آسفالت ریزی نظارت کنند تا شاهد ارائه خدمتی با کیفیت به شهروندان باشیم.

وی با اشاره به تأثیر مستقیم خواسته مردم مناطق در آغاز اجرای آسفالت، گفت: امروزه در شهر‌های مدرن انجام پروژه‌های مختلف بر اساس خواست و نظر مردم صورت می‌گیردکه برای اولین بار این پروژه بزرگ شهری بر اساس نظرسنجی مستقیم از شهروندان، برنامه‌ریزی و اجرا شد.

اسکندرپور از شهرداران مناطق خواست تا در نیمه‌های شب و همزمان با فعالیت کارگران خدمات شهری و پاکبانان در خیابان‌ها تردد تا معابر مشکل دار از نظر آسفالت را شناسایی کنند و متوجه شوند خواسته شهروندان مبنی بر بهبود وضعیت اسفالت معابر به حق است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز هم گفت: آسفالت معابر شیراز در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان و بهبود وضعیت عبور و مرور در معابر سطح شهر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار