مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی وهنرهای سنتی در شیراز خبر داد.
کد خبر: ۸۰۲۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹ 03 December 2019

تابناک فارس به نقل از مهر:مصیب امیری اظهار کرد: دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ آذرماه سال جاری با حضور هنرمندان و صنعتگران استانهای سراسر کشور به میزبانی شیراز برگزار می شود.

امیری گفت: تا کنون حضور صنعتگران و هنرمندان ۱۸ استان کشور با تقاضای ۴۰ غرفه و ۶۳ صنعتگرو هنرمندان استان فارس با تقاضای ۷۲ غرفه نهایی شده است.

این مقام مسئول با اشاره به گامهای نهایی برای جهانی شدن شیراز به عنوان «شهر جهانی صنایع دستی» ادامه داد: با توجه به حضور ارزیابان شورای جهانی صنایع دستی همزمان با برپایی نمایشگاه، به نمایش گذاشتن ظرفیتهای صنایع دستی شهر شیراز و شهر جهانی آباده مورد تاکید بیشتر است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس اضافه کرد: همچنین مقرر شده است هنرمندان و صنعتگران شرکت کننده در نمایشگاه، محصولات باکیفیت و مخصوص به منطقه خود را برای معرفی هر چه بهتر آثار به مخاطبان عرضه کنند.

دوازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی وهنرهای سنتی در شهر شیراز، محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان فارس در دو سالن نرگس و سرو از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ آذرماه سال ۹۸ و از ساعت ۱۶ الی ۲۱ میزبان حضور علاقمندان است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار