حجت‌الاسلام حسین زاده متذکر شد: برخی‌ها بدعمل می‌کنند و هر کاری بدی را که انجام می‌دهند حواله به رهبری می‌دهند. باید پای‌کارهای خود بایستند زیرا رو در رو قرار دادن مردم با حاکمیت چیز خوبی نیست.
کد خبر: ۸۰۳۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳ 06 December 2019

تابناک فارس به نقل از فارس:حجت‌الاسلام علی حسین زاده در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهر لامرد با اشاره به ثبت‌نام نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حکومت ما مردم‌سالاری دینی بوده و به فرموده امام راحل (ره) مجلس در رأس امور است، اظهار داشت: هرزمانی که مجلس خوب و انقلابی بوده، جامعه نیز بانشاط بهتری حرکت کرده است.

وی افزود: برخی مسائل و مشکلات در کشور از انتخاب‌ها بوده و هرزمانی که به سمت انقلاب پیش رفته‌ایم به جلو حرکت کرده‌ایم.

امام‌جمعه لامرد گفت: تاکنون 34 انتخابات در طول 40 سال انقلاب اسلامی برگزارشده و نظام اسلامی دارای مشارکت معیار برای دنیا است.

حسین زاده ادامه داد: انتخابات مجلس یازدهم به‌نوعی جشن 40 سالگی انتخابات و اولین انتخابات در 40 سالگی انقلاب پس از صدور بیانیه مهم گام دوم انقلاب است.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت بسیار خوب مردم پیام‌های زیادی برای جهانیان در این انتخابات خواهد داشت و پوزه دشمن به خاک مالیده خواهد شد و این رأی درواقع رأی به‌نظام است.

خطیب جمعه لامرد بابیان اینکه انتظارات مردم در مجلس دهم برآورده نشد تصریح کرد: تمام تلاش‌ها باید به سمت مجلس انقلابی باشد که از آرمان‌ها دفاع شود و این دوره مجلس گذاشتن سنگ بنایی، برای گام دوم است و قطعاً مردم نمایندگان انقلابی به مجلس می‌فرستند.

حسین زاده خطاب به داوطلبان انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید همه داوطلبان مُر قانون را قبول داشته باشند و اگر قبول ندارند وارد عرصه انتخابات نشوند.

وی ابراز داشت: عوامل اجرایی و شورای نگهبان نیز بدون تعارف کار خود را سخت انجام دهند تا مجلسی نمونه رقم‌ زده شود، و هر فردی که شورای نگهبان تأیید نمود و مردم به مجلس فرستادند ما حمایت خواهیم کرد.

امام‌جمعه لامرد با اشاره به سخنان خود در خطبه‌های هفته گذشته در خصوص طرح سهمیه‌بندی بنزین گفت: باید زوایای این طرح در درون مجلس بررسی شود و ما با اصل طرح مخالفت نداریم و با ولایت نیز زاویه‌ای نداریم اما حرف مردم را باید رساند و بر روی این موضوع اصرار داریم.

حجت‌الاسلام حسین زاده متذکر شد: برخی‌ها بدعمل می‌کنند و هر کاری بدی را که انجام می‌دهند حواله به رهبری می‌دهند. باید پای‌کارهای خود بایستند زیرا رو در رو قرار دادن مردم با حاکمیت چیز خوبی نیست.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار