یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: درباره گمانه‌زنی از وجود افراد نفوذی در پرواز سردار سلیمانی به بغداد، عنوان کرد: درز قطعا اطلاعاتی صورت گرفته است.
کد خبر: ۸۱۳۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸ 14 January 2020

تابناک فارس به نقل از ایلنا:محمدجواد جمالی‌نوبندگانی درباره این‌که گفته می‌شود پهپادی که ترور سردار سلیمانی را انجام داده از پایگاهی در کشور قطر به پرواز درآمده است، گفت: چندین پایگاه برای پرواز پهپاد آمریکایی مطرح شده؛ عین‌الاسد در عراق، علی السام در کویت و یک پایگاه در اردن اما هنوز مدارکی به دست نیامده که این پهپاد از پایگاهی در قطر پرواز کرده است.

این عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی درباره گمانه‌زنی از وجود افراد نفوذی در پرواز سردار سلیمانی به بغداد، عنوان کرد: درز قطعا اطلاعاتی صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: سردار این اواخر به صورت آشکار سفرهایش را انجام می‌داد؛ حتی رسانه‌ها خارجی رفتن ایشان را به کشورهای‌شان خبر می‌دادند و تلویزیون آن کشورها حضورش را زیرنویس می‌کرد و شما مشاهده کردید عادل عبدالمهدی عنوان کرد که او به دعوت رسمی وارد عراق شده است.

به گفته نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با وجود چنین مواردی فهمیدن اطلاعات پروازی سردار سلیمانی کار سختی نبوده است.

وی با اشاره به روی کار آمدن هیثم بن طارق برای پادشاهی عمان، اظهارداشت: سلطان قابوس در انگلستان تحصیل کرده بود لذا ارتباطش با کشورهای غربی خوب بود. البته وی باتمام کشورها ارتباط داشت لذا فکر می‌کنم با روی کار آمدن بن طارق روابط کشورهای منطقه همانند گذشته پیش رود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار