فرماندار فیروزآباد از افتتاح و بهره‌برداری از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی و خدماتی، هم‌زمان با دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۸۱۸۴۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸ 28 January 2020

تابناک فارس به نقل از فارس: سید کمال علوی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای تبیین خدمات والای نظام در رفع مشکلات جامعه و نیل به اهداف والای انقلاب اسلامی است و به همین منظور، مسئولان باید از این فرصت ایجاد شده برای بیان کارآمدی نظام در اداره کشور در حوزه‌های مختلف بپردازند.

وی افزود: افتتاح پروژه‌های عمرانی، تنها بخشی از خدمت‌رسانی مسئولان به مردم محسوب می‌شوند تا مردم با نگاهی امیدوارانه‌تر به آینده، سهم خود را در تحقق سیاست‌های نظام ادا کنند.

فرماندار فیروزآباد با اشاره به پروژه‌های عمرانی شاخصِ قابل‌افتتاح در شهرستان فیروزآباد، هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر ادامه داد: در ایام گرامیداشت سالگرد ورود امام راحل به ایران اسلامی و پیروزی انقلاب، بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان فیروزآباد افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.

علوی اضافه کرد: بهره‌برداری از کارخانه کربنات سدیم، با اشتغال‌زایی بیش از ۹۰۰ نفر و با اعتباری بالغ‌بر یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان، ازجمله پروژه‌هایی است که قرار است با حضور رئیس‌جمهور و به دست ایشان افتتاح گردد.

وی بیان داشت: این کارخانه تمام با توان و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و مشارکت تسهیلات بخش دولتی راه‌اندازی و افتتاح می‌شود.

فرماندار فیروزآباد ابراز داشت: سد هایقر با آبگیری محدود در دستور کار قرارگرفته است و به‌احتمال‌زیاد در سفر ریاست جمهوری بهره‌برداری خواهد شد.

علوی خاطرنشان کرد: توسعه فاز دوم بیمارستان قائم (عج) فیروزآباد با ۸۷ تختخواب و بخش‌های سی‌سی‌یو، آی سی یو، ان آی سی یو و درمانگاه تخصصی از دیگر پروژه‌هایی است که در دهه مبارک فجر یا تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد: قطعه‌ی یک، در محور فیروزآباد به سمت کوار در حد فاصل مرز کوار در محدوده‌ی فیروزآباد آماده بهره‌برداری بوده که قرار است در دهه مبارک فجر افتتاح شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار