معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از پیشتازی فیلم درخت گردو در جمع‌بندی آرای مردمی نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز تا ظهر سه‌شنبه ۲۲بهمن سخن گفت.
کد خبر: ۸۲۲۱۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸ 11 February 2020

تابناک فارس به نقل از ایرنا:بهروز مرامی سه شنبه عنوان کرد: دو فیلم شنای پروانه ساخته محمد کارت و درخت گردو ساخته محمدحسین مهدویان پرمخاطب‌ترین فیلم‌های جشنواره فجر شیراز بوده‌اند.

وی درباره نحوه رای‌گیری و ثبت آرای مردمی گفت: تمامی افرادی که از طریق سایت ایرانتیک بلیت‌ تهیه کرده‌اند، می‌توانند با شرکت در نظرسنجی بهترین فیلم را از دید خود انتخاب کنند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس استقبال از جشنواره نوزدهم را مطلوب توصیف کرد و اظهار داشت: در جشنواره امسال ۲۳ فیلم رسی و هشتم و ۵ فیلم نیز در بخش سیمرغ و پروانه اکران شده است و در مجموع شیرازی ها به تماشای ۲۸ فیلم نشسته‌اند.

مرامی ادامه داد: در بخش سیمرغ و پروانه که همه‌روزه ساعت ۱۰ صبح میزبان کودکان از مدارس مختلف بوده‌ است، کودکان مناطق کمتربرخوردار شیراز نیز حضور یافتند و شاهد تعامل و پیوند شور اشتیاق کودکانه با سینما بودیم که گامی بسیار مهم در توسعه متوازن فرهنگی به شمار می‌رود.

در واپسین روز از نوزدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز برترین فیلم‌های جشنواره از نگاه مخاطبان در سانس‌های فوق‌العاده شامل درخت گردو، شنای پروانه، روز صفر، مغز استخوان و دوزیست در پنج سالن سینما واقع در تالار حافظ، مجموعه فرهنگی و سینمایی هنرشهر آفتاب و پردیس سینمایی گلستان اکران خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار