همزمان با اولین روز از آغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی، مسئول روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان فارس که در این دوره داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شیراز و زرقان شده بود، رسما انصراف خود را برای ادامه حضور در صحنه رقابت انتخاباتی اعلام کرد.
کد خبر: ۸۲۲۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴ 13 February 2020

تابناک فارس به نقل از ایسنا:مهدی کشاورزی که خود را یک کاندیدای مستقل معرفی کرده بود، طی بیانیه‌ای انصراف خود را از حضور در عرصه انتخابات مجلس یازدهم اعلام و تاکید کرد که به نفع عموم مردم از صحنه رقابت کناره‌گیری کرده است.

در متن بیانیه‌ای که مسئول روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان فارس صادر و نسخه‌ای از آن را به رسانه‌ها ارسال کرده، آمده است که ضمن احترام به کسانیکه وی را برای حضور در عرصه انتخابات تشویق کرده و می‌کنند و با توجه به حضور افراد صالح در عرصه انتخابات و ارج نهادن به نظر بزرگان ایل بزرگ دشمن زیاری، از عرصه رقابت کنار می‌رود.

کشاورزی در بخشی از این بیانیه تاکید کرده است که "از عرصه رقابت ها به نفع عموم مردم شریف شیراز و زرقان کنار کشیده و انصرافش را رسما اعلام می‌کند.

او در این بیانیه ابراز امیدواری کرده است که ملت ایران با انتخاب افراد اصلح به عنوان نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باعث ناامیدی دشمنان ایران اسلامی شوند و بر سرعت قطار توسعه و پیشرفت کشور بیفزایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار