محمد جواد جمالی نوبندگانی نماینده فسا و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به پیامد حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات اشاره و اعلام کرد: حضور پر شور مردم در عرصه انتخابات پیامد داخلی، منطقه‌ای و بین المللی خواهد داشت. اگرچه غربی‌ها تبلیغ می‌کنند که انتخابات ایران نمایشی است، ولی خودشان هم می‌دانند که یکی از بهترین انتخابات‌ها در سطح منطقه است. آن‌ها بر روی درصدی که در انتخابات شرکت می‌کنند، حساب باز کرده اند. اگر حضور مردم پای صندوق انتخابات پرشور باشد باعث نا امیدی و یاس دشمنان می‌شود. اگر خدایی ناکرده در حضور پای صندوق‌های رای کوتاهی کنیم دشمن امیدوار خواهد شد که مطمئنم اینچنین نخواهد بود.
کد خبر: ۸۲۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱ 19 February 2020

مردم ایران برای غربی‌ها غیر قابل پیش بینی هستند

تابناک فارس به نقل از پارسینه:محمد جواد جمالی نوبندگانی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، ادامه داد: من معتقدم عملکرد‌ها در داخل می‌توانست بهتر باشد و این موضوع را کتمان نمی‌کنم. اما مردم باید در انتخابات شرکت کنند، چون هم حقشان است و هم وظیفه‌شان. آمریکایی‌ها کتمان نمی‌کنند که از وارد آوردن فشار‌ها به مردم به دنبال رویگردان کردن مردم نسبت به انقلاب هستند. اما مردم ایران برای غربی‌ها غیر قابل پیش بینی هستند.

این نماینده مجلس به حضور مردم در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: دیدیم که در اوج مشکلاتی که در ارتباط با گرانی بنزین و مسایل دیگر مطرح بود، میلیون‌ها نفر در تهران در تشییع جنازه شهید سلیمانی شرکت کردند. همچنین در هوای سرد و برفی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حاضر شدند.

مردم مشکلات را از اصل انقلاب جدا می‌دانند

جمالی تاکید کرد: به نظر من مردم پای صندوق‌های رای می‌آیند و نشان می‌دهند که مشکلات را از اصل انقلاب جدا می‌دانند. مردم باید پای صندوق‌های رای حاضر شوند، چون وظیفه شان است. همچنین مردم باید پای صندوق‌های رای بیایند تا از حقشان استفاده کنند و وظیفه شان را انجام دهند برای اینکه دشمن را مایوس کنند.

او به پیامد حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات اشاره و اعلام کرد: حضور پر شور مردم در عرصه انتخابات پیامد داخلی، منطقه‌ای و بین المللی خواهد داشت. اگرچه غربی‌ها تبلیغ می‌کنند که انتخابات ایران نمایشی است، ولی خودشان هم می‌دانند که یکی از بهترین انتخابات‌ها در سطح منطقه است. آن‌ها بر روی درصدی که در انتخابات شرکت می‌کنند، حساب باز کرده اند. اگر حضور مردم پای صندوق انتخابات پرشور باشد باعث نا امیدی و یاس دشمنان می‌شود. اگر خدایی ناکرده در حضور پای صندوق‌های رای کوتاهی کنیم دشمن امیدوار خواهد شد که مطمئنم اینچنین نخواهد بود.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار