استاندار فارس پایان ساعت رای‌گیری در استان را 24 امشب اعلام کرد و گفت: تلاش داریم شمارش آرا نمایندگان منتخب را تا فردا قبل از ظهر اعلام و نهایی استان را تا پایان روز شنبه اعلام کنیم.
کد خبر: ۸۲۴۹۶۸
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳ 21 February 2020

تابناک فارس به نقل از فارس: عنایت‌اله رحیمی شامگاه شنبه در ستاد انتخابات استان فارس در جمع خبرنگاران درباره ساعت رای‌گیری در استان گفت: برخی از شهرستان‌ها اتمام رای‌گیری اعلام شده اما در برخی دیگر از جمله شیراز تا ساعت 24 افرادی که در شعب حضور دارند، می‌توانند رای خود را به صندوق بیندازند.

وی با بیان اینکه هیچ کمبودی از حیث تعرفه در استان وجود نداشت، افزود: در 5 نقطه استان تعرفه از صبح امروز دپو شده بود و در برخی از مناطق و شهرستان‌های استان تعرفه در 2 مرحله توزیع شد و

رحیمی با اشاره به آمار اولیه مشارکت‌کنندگان در استان فارس اظهار داشت: براساس آمار اولیه تاکنون یک میلیون و 500 هزار نفر در انتخابات استان فارس شرکت داشتند که بیانگر 50 درصد از واجدین شرایط است.

استاندار فارس با بیان اینکه فردا تمام رقبا با یکدیگر رفاقت خواهند داشت، بیان کرد: تلاش داریم شمارش آرا نمایندگان منتخب را تا فردا قبل از ظهر اعلام و نهایی استان را تا پایان روز شنبه اعلام کنیم.

وی ضمن تقدیر از مشارکت و حضور مردم استان فارس حضور مردم را ستودنی دانست و گفت: مردم استان فارس بار دیگر نشان دادند که در تمامی صحنه‌های حضور دارند و می‌توانند برای کشور و استان خود با مشارکت در انتخابات تصمیم بگیرند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار