نتایج قطعی انتخابات در شهرستان های استان فارس بعلاوه تعداد آرای نامزدها به شرح زیر اعلام می گردد.این خبر بروزرسانی می گردد.
کد خبر: ۸۲۵۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹ 22 February 2020

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان

1. علیرضا پاک فطرت  ۱۹۳,۷۹۰

2. روح اله نجابت ۱۲۲,۸۰۷

3.جعفر قادری ۱۱۶,۶۸۴

4. ابراهیم عزیزی ۱۱۴,۳۲۹

 

حوزه انتخابیه اقلید

۱. مسلم صالحی ۱۴۵۸۰ رای

۲. حمیدرضا گرامی ۸۴۳۶ رای

۳. حسین غلامی ۵۷۹۰ رای

۴. احمد نیک‌فر ۴۲۴۰ رای

۵. نجمه کرمی ۳۲۰۲ رای

۶. الیاس طاهری ۳۱۸۰ رای

۷. محمد مشتاق زاده ۱۰۲۷ رای

۸. قاسم باقری ۹۴۷ رای

۹. کاظم کریمی ۵۷۵ رای

۱۰. محمد علیمحمدی ۵۶۶ رای

۱۱. محمد عابدی ۴۵۸ رای

۱۲. سیدحسین موسوی ۱۸۹ رای

۱۳. محمد ثابت اقلیدی ۱۵۰ رای

۱۴. سید جواد موسوی ۵۲ رای

 

حوزه انتخابیه لارستان

1. حسین حسین زاده 28،399

2. علاءالدین بروجردی 22،212

3. جمشید جعفرپور 20،238

4. محمود جوکار 4،227

5. منصور محتاجی 3،840

6. حشمت الله زارعی 2،349

7. مصیب علیشیر 1،950

8. میلاد خرمی 1،835

9. یوسف محبی 1،267

10. هاشم قاسمی 868

11. یعقوب موحدی 575

12.  محمد اسماعیل یگانه فرد 170

 

حوزه انتخابیه آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان

1. رحیم زارع 33985

2. اصغر بلارک 12897

3. غلامرضا شرفی 11567

4. محمدرضا مومن 10786

5. صفی قلی 4356

 

حوزه انتخابیه سروستان ،کوار و خرامه

1. عبدالعلی مظفری ۳۷۷۷۱

2. قاسم فتحی ۱۳۲۶۳

3. عبداله زارع درنیانی ۶۰۲۸

4. کورش قنبری مهارلو ۵۰۱۵

5. مسعود علیایی ۴۶۵۹

  

حوزه انتخابیه جهرم

1. محمدرضا رضایی کوچی 39،940

2. علیرضا صحرائیان 35،405

3. حمید آبیا 1،266

4.  ابوالفضل صادقی قلعه 1،025

5. غلامرضا رضائی 828

6. زهرا شاه‌علیان 487

7. الهام رستاد 355

8. امراله امجدی مطلق 266

9. غلامرضا امیرنژاد 225  

 

حوزه انتخابیه فسا

1. حجت اله فیروزی ۳۲۳۱۹

2. صمد بلاغی اینالو ۲۶۲۸۱

3. حسنعلی محمدی ۹۴۰۲

4. محسن زارع ۳۵۲۰

 

حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار

1. فریدون عباسی 27705

2. کرامت‌الله ایازی 15687

3. عبدالحمید اسماعیلی 14313

4. شاهین محمدصادقی 14120

 

حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان

1. فرهاد طهماسبی ۲۸۸۴۷

2. اله داد سلیم پور ۱۴۶۰۶

3. محمد سقایی ۱۰۸۱۴

4. اصغر مسعودی ۶۷۰۵

 

حوزه انتخابیه فیروزآباد فراشبند و قیر و کارزین

1. محمد مهدی فروردین ۲۹۷۴۱

2. افسری ۱۱۰۵۵

3. کشاورزی ۱۰۵۰۰

4. افراسیابی ۷۵۰۶

 

حوزه انتخابیه مرودشت ارسنجان پاسارگاد

1. جلال رشیدی کوچی ۳۲۵۱۶

2. علی اکبر قبادی حمزه خانی ۲۱۷۰۵

3. محمد مهدی برومندی ۱۹۹۴۰

4. ابراهیم ابراهیمی ۱۸۴۲۵

 

حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت

1. جواد عسکری ۵۱۲۶۰

2. انصاری ۳۳۵۶۸

3. قبادی پور ۲۰۸۳۱

4. قهرمانی ۱۰۷۵۰

5. قائدی ۶۸۶۶

 

حوزه انتخابیه سپیدان و بیضا

محسن علیزاده 22537

علی ضامن راحمی 18964

سعید عزیزی 5870

علی برزگر 881

حمزه علی کشاورز 28

 

حوزه انتخابیه لامرد و مهر

سیدموسی موسوی ۴۲۷۹۶

سیدمحسن علوی ۳۵۲۴۱

 

حوزه انتخابیه ممسنی و رستم

1. مجید انصاری 50008

2. علی احمدی 33514

3. فتح اله دهقان 3638

4. عبدالحمید ندری 2720

5. سید علی حسینی 2575

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار