اداره کل آموزش و پرورش فارس ،در پی انتشار اخبار و شایعات در فضای مجازی در خصوص تعطیلی مدارس استان بیانیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۸۲۵۲۸۱
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶ 23 February 2020

در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی مدارس استان فارس و نگرانی اولیا دانش آموزان از تسری ویروس کرونا در مدارس، توجه هم استانی های عزیز را به نکاتی جلب می نماید:

براساس دستورالعمل، در مواقعی که عامل بیماری باعث غیر عادی شدن اوضاع شود مرجع موثق برای تصمیم گیری در خصوص تعطیلی مدارس، شورای تامین استان به ریاست استاندار محترم و عضویت دستگاههای مسوول از جمله دانشگاه علوم پزشکی است که درصورت وجود مشکل و خطر ،مراتب سریعا" اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا خاطر نشان میشود: بحمدلله در حال حاضر طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان مورد حادی گزارش نشده است که مبنای تعطیلی مدارس قرار گیرد.

البته با توجه به درخواستها و نگرانیهای اولیا دانش آموزان، اداره کل آموزش وپرورش فارس، اوضاع را به دقت زیر نظر دارد و در صورت اعلام هرگونه خبر و اطلاعیه، سریعا" موارد از مبادی رسمی اطلاع رسانی از جمله :سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس به آدرس: https://fars.medu.irو صداوسیمای استان و خبرگزاری ها و پایگاههای اطلاع رسانی رسمی و روزنامه های استان به اطلاع هم استانی های عزیز خواهد رسید.

در پایان از همه عزیزان درخواست می گردد: ضمن خویشتن داری کامل، از بازنشر شایعات و اخبار جعلی که با اهداف خاصی در فضای مجازی در حال انتشار است جلوگیری و از ایجاد بار روانی که موجبات نگرانی در جامعه می شود خودداری کنید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار