منتخب مردم شیراز و زرقان در مجلس یازدهم گفت: با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «جهش تولید» گفت: در چند سال گذشته به دلایل مختلف سیاسی و غیرسیاسی آن‌گونه که باید و شاید توقعات مردم و رهبری از جانب مسئولان در قوای مختلف برآورده نشده و تاکید رهبری بر جهش تولید نیز بر همین مبنا است.
کد خبر: ۸۳۴۰۷۴
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹ 26 March 2020

تابناک فارس به نقل از تسنیم:روح‌الله نجابت با بیان اینکه در حال حاضر کشور ما در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفته است، اظهار داشت: برای پیروزی در این جنگ چاره‌ای نداریم جز اینکه در عرصه اقتصادی قوی شویم و این قوی شدن هم مسیری جز اتکا به توانمندی‌های داخلی ندارد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «جهش تولید» گفت: در چند سال گذشته به دلایل مختلف سیاسی و غیرسیاسی آن‌گونه که باید و شاید توقعات مردم و رهبری از جانب مسئولان در قوای مختلف برآورده نشده و تاکید رهبری بر جهش تولید نیز بر همین مبنا است.

منتخب مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: سال گذشته که رونق تولید نام گرفت، اتفاقات خوبی نیز رخ داد و زحماتی کشیده شد اما به هیچ وجه آنچه باید باشد، نبود به همین دلیل امسال عنوان جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است تا نه‌تنها بتوان نقایص و ضعف‌های گذشته را جبران کرد بلکه عرصه‌های جدی‌تری را در مسئله تولید دنبال کرد.

 

نجابت با تاکید بر اینکه چاره‌ای جز قوی شدن اقتصاد از مسیر اتکا به تولید داخل نداریم، بیان کرد: امسال باید هر اتفاقی که سال گذشته در رونق تولید افتاده، چندین برابر شود و اتفاقاتی که نیفتاده نیز محقق شود.

وی با بیان اینکه موانع تولید در مقابل صنعت‌گران و فعالان اقتصادی بسیار زیاد است، عنوان کرد: هر کدام از قوا چه مجریه، مقننه و قضائیه باید ببینند سهمشان در برداشتن این موانع چیست و چه کار می‌توانند بکنند تا این موانع برطرف شود.

منتخب مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از رویه‌های ناکارآمد و سیاست‌های غلط و قوانین دست و پاگیر وجود دارد که مجلس می‌تواند از منظر قانونی آن را اصلاح و در زمینه جهش تولید نقش‌آفرینی کند.

نجابت با بیان اینکه بسیاری از فرصت‌ها در مجلس دهم وجود داشت که دنبال نشد، گفت: بنای منتخبین مجلس یازدهم این است که در این فضا کار و زمینه را برای جهش تولید فراهم کند.

وی اظهار داشت: نمایندگان مجلس یازدهم باید به دور از حرف و شعار به دنبال آن باشند که اتفاق مثبت و موثری در اقتصاد و مشخصا متناسب با فرمایش رهبری در خصوص ادامه رونق تولید و جهش تولید انجام دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار