معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در حاشیه بازدید از محل ایست و بازرسی و پایگاه غربال گری مسافران ورودی و خروجی شهرستان در سخنانی با تاکید بر اینکه تاکنون از ورود تعداد قابل توجهی از مسافرین دارای علایم مشکوک به شهرستان ممانعت بعمل آمده است، گفت: مسافرین محترم توجه نمایند به هیچ عنوان اجازه حضور افراد مشکوک به بیماری در شهرستان داده نخواهد شد و در صورت اصرار به حضور در شهرستان، حداقل به مدت ۱۴ روز قرنطینه خواهند شد.
کد خبر: ۸۳۴۰۸۰
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸ 26 March 2020

تابناک فارس به نقل از میلاد لارستان:معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با حضور در محل ایست و بازرسی و پایگاه غربال گری مسافران ورودی و خروجی این شهرستان، روند فعالیت‌های این پایگاه را بررسی کرد.

 

 جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با حضور در محل ایست و بازرسی و ایستگاه غربال گری مسافران ورودی و خروجی شهر لار، ضمن خداقوت به نیروهای مستقر در این محل ها و فعالین پایگاه، روند فعالیت این ایستگاه را بررسی کرد. در این محل نیروی های نظامی و انتظامی، دانشکده علوم پزشکی و نیروهای بسیج ، هلال احمر، و شهرداری حضور دارند و اقدام به تب سنجی مسافرین کرده و هشدار‌های لازم را در خصوص ویروس کرونا و انتقال آن بیان می‌کنند.

در این بازدید که احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و محسن زمانی رییس جمعیت هلال احمر لارستان نیز حضور داشتند، فرماندارویژه لارستان از تلاش‌های همه دستگاه‌های اجرایی، بخصوص نیروهای نظامی و انتظامی، بهداشت و درمان و بسیج در راستای مقابله با این ویروس منحوس تشکر و از همه خانواده‌ها خواست در خانه بمانند و مسافرت نکنند.

 

حسنی با بیان اینکه در ورودی شهر، خودروهای مسافران به کمربندی، جهت عزیمت به مقصد، هدایت می شوند افزود: در تمامی این محورها، سلامت سرنشنیان خودروها کنترل شده و افراد مشکوک به بیماری، به مراکز درمانی معرفی و ترددهای ضروری مانند تردد خودروهای حمل مواد غذایی نیز پس از اطمینان از سلامت آنها انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون از ورود تعداد قابل توجهی از مسافرین دارای علایم مشکوک به شهرستان ممانعت بعمل آمده است، گفت: مسافرین محترم توجه نمایند به هیچ عنوان اجازه حضور افراد مشکوک به بیماری در شهرستان داده نخواهد شد و در صورت اصرار به حضور در شهرستان، حداقل به مدت ۱۴ روز قرنطینه خواهند شد.

معاون استاندار فارس با اشاره به تلاش شبانه روزی مسئولان در راستای مبارزه با ویروس کرونا، باردیگر توصیه کرد: نیاز است شهروندان با ماندن درخانه تا شکست ویروس کرونا مقاومت کنند. لازم به ذکر است نیروهای عزیز نظامی و انتظامی، بهداشت و درمان، بسیج و هلال احمر در مبادی ورودی و خروجی شهر لار مستقر هستند و اقدام به تب سنجی مسافرین و هشدارهای لازم در خصوص این ویروس می کنند.

برچسب ها: لار ، مسافر ، قرنطینه ، کرونا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار