رئیس کل دادگستری فارس به دادستان‌های حوزه‌های قضایی سراسر استان تأکید کرد به منظور حفظ سلامت مردم و جلوگیری از به خطر افتادن بهداشت عمومی مساعدت لازم در جهت کنترل هر چه بهتر مبادی ورودی شهر‌ها را در دستور کار قرار دهند.
کد خبر: ۸۳۴۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶ 27 March 2020

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس با بیان اینکه هدف از سفر و بازدید از شهرستان‌های کازرون، ممسنی، رستم و کوهچنار، تقدیر از تلاش شبانه روزی همکاران در اوقات کشیک و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین نظارت بر اعمال محدودیت در مبادی ورودی شهر‌ها است؛ در دیدار با مسئولان انتظامی شهرستان‌های غرب فارس بر کنترل و ممانعت جدی از ورود افرادی که قصد سفر به این شهرستان‌ها را دارند، تأکید کرد.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با اشاره به اینکه تمهیدات اتخاذ شده مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و به منظور کنترل شیوع این ویروس است به دادستان‌های حوزه‌های قضایی سراسر استان تأکید کرد به منظور حفظ سلامت مردم و جلوگیری از به خطر افتادن بهداشت عمومی مساعدت لازم در جهت کنترل هر چه بهتر مبادی ورودی شهر‌ها را در دستور کار قرار دهند.

او در ادامه با حضور در دادگستری شهرستان‌های غرب استان ضمن دیدار با همکاران کشیک، برخی پرونده‌های تشکیل شده در ایام کشیک و نحوه رسیدگی و صدور دستورات قضایی را مورد بررسی قرار داد و با برخی مراجعان ملاقات کرد.

رئیس کل دادگستری فارس در ادامه ضمن تأکید بر پذیرش نکردن مراجعات غیر ضروری به لحاظ پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و همچنین تأمین سلامت مردم و همکاران شاغل در مجموعه قضایی، ضرورت پاسخگویی مناسب در خارج از اوقات اداری توسط واحد‌های کشیک و استمرار و تداوم فعالیت شبانه روزی همکاران را یادآور شد و بیان کرد: خدمات مجموعه قضایی در هیچ زمانی تعطیل بر دار نیست.

او در ادامه این سفر یک روزه در جریان برخی مشکلات و کمبود‌های موجود در این حوزه‌های قضایی قرار گرفت و راهکار‌های رفع آن را با حضور معاونان قضایی مورد بررسی قرار داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی اظهار امیدواری با همکاری و مشارکت همه مردم استان و رعایت نکات بهداشتی و قطع زنجیره ارتباط دوران پر استرس ناشی از شیوع ویروس کرونا را پشت سر گذاشته و با وفاق و همدلی مجموعه مدیریت استان شاهد رشد، شکوفایی و تعالی در همه سطوح از جمله در عرصه قضایی باشیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار