فارس نماینده مردم شهرستان‌های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت معرفی محتکران اقلام اساسی که از این شرایط شیوع کروناویروس سوءاستفاده کرده و می‌کنند، تاکید کرد.
کد خبر: ۸۳۷۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴ 10 April 2020

تابناک فارس به نقل از ایسنا:محمدرضا رضایی‌کوچی گفت:پس از پرده‌برداری رئیس صنف بار فروشان میوه در رسانه ملی از احتکار لیموترش و لیموشیرین توسط ۵ نفر سودجو در کل کشور، به نظر می‌رسد برخی در این شرایط بیماری کرونا که مردم با توجه به توصیه‌های بهداشتی به استفاده بیشتر از لیمو و مرکبات روی آوردند از موقعیت پیش آمده سوء استفاده کرده و با انبارکردن این محصولات باعث گرانی کاذب لیمو شدند، که بنده برحسب وظایف نظارتی این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

نماینده مردم جهرم و خفر افزود: در شرایط اقتصادی و وضعیت کنونی کشور که کسب و کارها نیمه تعطیل شده است باید با سوءاستفاده کنندگان و محتکرین در هر جایگاهی برخورد جدی شود.

وی خاطرنشان کرد: بنده خواستار معرفی احتکارکنندگان به مردم هستم. وی تصریح کرد: محتکر، محتکر است حتی اگر به هر مسئولی هم نزدیک باشد یا حتی اگر برادر من هم باشد باید برخورد و معرفی شود.

رضایی گفت: امیدوارم نهادهای نظارتی و ذی‌ربط هرچه زودتر این محتکرین را به مردم معرفی کرده و در صورت اثبات تخلف برخورد قاطع و قانونی با آنها انجام شود.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار