رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از کشف بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری بدون پلاک، مظنون به احتکار از چند انبار در مرکز استان و یک انبار در شهرستان‌های استان با هم‌کاری سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
کد خبر: ۸۵۲۴۲۰
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰ 20 May 2020

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: حمید رضا ایزدی گفت: طی دو روز گذشته به دنبال پی‌گیری و اطلاع رسانی سربازان گمنام امام زمان (عج )، بازرسان این سازمان از چندین مکان شامل چند خانه مسکونی و پارکینگ دپو خودرو، بازرسی کرده و خودروهای بدون پلاک شناسایی و کشف شد.

او افزود: در همین راستا هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی و سربازان گمنام امام زمان(عج) انجام شده و ماموران طی عملیات‌های جداگانه بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری شامل مدل های مختلف پراید، تیبا، پژو۲۰۶، پژو۴۰۵، پژو پارس، جک، دنا ،پژو۲۰۷ و هایما توقیف و با توجه به اینکه طبق دستورالعمل صادره، دارندگان خودرو بدون پلاک تا ۷خرداد ماه فرصت تعیین تکلیف اینگونه خودروها را دارند، و پرونده مربوطه جهت بررسی موضوع به تعزیرات ارسال خواهد شد.

ایزدی ادامه داد: در گشت مشترک این سازمان و اداره تعزیرات نیز تعداد ۲۵۰ خودرو عمدتا پراید در حال حمل به خارج از استان، در ایستگاه راه‌آهن شیراز شناسایی شدند و اقدامات قانونی جهت آنان صورت پذیرفت.

برچسب ها: خودرو ، بی پلاک ، شیراز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار