دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فسا از كشف ٣٠ تن برنج در انبار غيرمجاز در شهرستان فسا خبر داد.
کد خبر: ۸۵۳۳۶۹
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳ 22 May 2020

تابناک فارس به نقل از میزان:محمد رضا تواضعی از كشف ٣٠ تن برنج در انبار غيرمجاز در شهرستان فسا خبر داد و گفت: پس از بررسی مدارک مربوط به این انبار برنج مشخص گردید بارنامه‌های کامیون‌های حمل کننده این محموله مربوط به شیراز است و وجود این میزان برنج در فسا هیچ توجیهی ندارد که پس از صدور دستور قضایی و با حضور نماینده دادستان برنج‌های کشف شده توقیف شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه از صاحب این انبار برنج مشخص گردید وجود این میزان برنج در شهرستان فسا به قصد احتکار بوده است گفت: مقرر گردید تا برنج‌های کشف شده پس از طی مراحل قانونی در سریع‌ترین زمان ممکن با قیمت مصوب در بازار توزیع شود.

دادستان عمومی و انقلاب فسا افزود: پیش از این و طی مکاتباتی هماهنگی عملیاتی نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات با مجموعه دادستانی جهت شناسایی انبار‌های غیر مجاز و برخورد با محتکران انجام شده بود.

تواضعی بیان داشت: با توجه به اینکه در پرونده مذکور موضوع مایحتاج عمومی مردم مطرح است بنابراین با تأکیدات ریاست کل دادگستری استان فارس این پرونده به صورت ویژه پیگیری و در صورت صلاحیت دادسرا در رسیدگی در اسرع وقت تعیین تکلیف خواهد شد.

برچسب ها: کشف ، برنج ، فسا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار