رییس کل دادگستری استان فارس از ضربه به یک باند مواد مخدر در شیراز و کشف مقادیر عمده‌ای مواد مخدر و دستگیری عامل اصلی ورود این مواد خبر داد.
کد خبر: ۸۵۶۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳ 31 May 2020

تابناک فارس به نقل از میزان: شیرازحجت الاسلام والمسلین سید کاظم موسوی از ضربه به یک باند مواد مخدر در شیراز و کشف مقادیر عمده‌ای مواد مخدر و دستگیری عامل اصلی ورود این مواد خبر داد و گفت: از این باند که به صورت شبکه‌ای به توزیع مواد مخدر اقدام می‌ کرد مقدار ۴۲۶ کیلوگرم تریاک کشف شده است.

وی افزود: این باند به صورت سازمان یافته به توزیع مواد مخدر در سطح استان فارس اقدام می‌کردند که با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

این مقام ارشد قضایی استان فارس با اشاره به اینکه تاکنون عامل اصلی ورود و توزیع این مواد دستگیر شده است گفت: سایر اعضای این باند توزیع مواد مخدر نیز مورد شناسایی قرار گرفته اند.

وی افزود: این محموله مواد مخدر از استان‌های شرقی وارد استان فارس شده بود و قرار بود علاوه بر استان فارس در سایر استان‌ها نیز توزیع شود که با اقدام به موقع و رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان مورد شناسایی قرار گرفت.

رییس کل دادگستری استان فارس در ادامه بر قاطعیت دادگستری استان در مبارزه با مواد مخدر و برخورد با سودگران مرگ تأکید کرد و بیان داشت: برخورد با عاملان اصلی و توزیع کنندگان مواد مخدر می‌تواند زمینه کوتاه شدن دست خرده فروشان در توزیع و پاک شدن شهر از وجود معتادان متجاهر را فراهم می‌سازد.

وی افزود: مبارزه جدی با مواد مخدر در دستور کار مجموعه قضایی استان قرار دارد و در طول یک سال اخیر دادگاه انقلاب اسلامی شیراز و حوزه‌های قضایی استان احکام قاطع و سنگینی را برای قاچاقچیان مواد مخدر صادر کرده اندکه در نتیجه این اقدام و هوشیاری نیرو‌های امنیتی و پلیس مواد مخدر استان مسیر استان فارس برای فعالیت قاچاقچیان و ترانزیت مواد مخدر ناامن شده است.

برچسب ها: کشف ، مواد مخدر ، فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار