رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس از بازپرداخت قسط سوم سرویس مدارس شهرشیراز به حساب اولیای دانش‌آموزان خبر داد.
کد خبر: ۸۶۳۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸ 16 June 2020

تابناک فارس به نقل از مهر: امید اسماعیلی از بازپرداخت قسط سوم سرویس دانش‌آموزان در روزهای آینده خبر داد و گفت: ۴۱ هزار و ۸۰۱ نفر از دانش‌آموزان نسبت به پرداخت قسط سوم هزینه سرویس خود اقدام کرده بودند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تمهیدات بازگشت این وجه به حساب اولیا فراهم شده است.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸، بیش از ۱۲۳ هزار و ۱۸۰ نفر از دانش‌آموز شیرازی از خدمات سرویس مدارس استفاده کردند، گفت: ۴۱ هزار و ۸۰۱ نفر از دانش‌آموزان شیرازی قسط سوم هزینه سرویس مدارس خود را پرداخت کرده بودند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تمهیدات بازگشت این وجه به حساب اولیا فراهم شده است.

رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس با تمجید از اولیای دانش‌آموزی که خوش حساب بوده و پرداخت‌های خود را به موقع انجام دادند، گفت: با توجه به شیوع کرونا و اعلام رسمی و قطعی تعطیلی مدارس در اردیبهشت ماه، با مصوبه کارگروه ماده ۱۸ مبنی بر بازگشت مازاد پرداختی به اولیا، بلافاصله جلسات مستمر با برنامه‌نویسان سایت به منظور اعمال تغییرات در سامانه برگزار شد.

وی با بیان اینکه سامانه برای بازگرداندن وجه به حساب اولیا نیازمند برنامه‌ریزی‌ها و طراحی جدید بوده است، گفت: خوشبختانه این مهم اکنون انجام شده و به زودی وجه مذکور به حساب اولیا بازگردانده می‌شود.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه بازگشت وجه منوط به بارگذاری شماره حساب از سوی اولیا در پنل دانش‌آموز است، گفت: اولیا می‌توانند از ۲۹ خرداد جاری تا ۱۰ تیرماه وارد سامانه شده و شماره حساب خود را ثبت کنند.

وی ادامه داد: چنانچه اولیایی در این فرصت زمانی به سامانه مراجعه نکرده و موفق به ثبت درخواست خود نشدند، جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد و این مبلغ برای قسط اول سرویس سال آینده به کیف پول دانش‌آموز منتقل و در آنجا ذخیره خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین