فرمانده انتظامی استان فارس از رفع تصرف ۶۰۰ هکتار از اراضی ملی و تخریب ساخت و ساز غیر مجاز جاده جدید صدرا-باجگاه در اجرای دستور مقام قضائی خبر داد.
کد خبر: ۸۷۳۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱ 11 July 2020

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:سردار رهام‌بخش حبیبی بیان کرد: در پی اجرای دستور مقام قضائی مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط عده‌ای سود جو، ماموران نیروی انتظامی به همراه نمایندگان شرکت عمران شهر صدرا، نماینده دادستان و اداره اوقاف به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند ۶۰۰ هکتار از منابع طبیعی را رفع تصرف کنند.

او افزود: پس از اجرای حکم، کلیپی در فضای مجازی مبنی بر تخریب ساخت و ساز و چادر‌های عشایر نشینان توسط نیروی انتظامی در جاده جدید "صدرا به باجگاه" پخش شد که رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار حبیبی بیان کرد: اراضی ملی رفع تصرف شده با هدف حفاظت از منابع طبیعی انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه چندین بار از طریق نهاد‌های دولتی به افراد منفعت طلب که مدت کوتاهی است با هدف سودجویی و تصرف کردن غیر قانونی زمین‌های مورد نظر را داشته‌اند تذکر مبنی بر تخلیه داده شده است، خاطر نشان کرد: در این خصوص ۶۰۰ هکتار از اراضی ملی توسط پلیس رفع تصرف شد.

سردار حبیبی ضمن تکذیب ادعای مطرح شده توسط عده‌ای از افراد مغرض در فضای مجازی، گفت: هرگونه ضرب و شتم افراد معترض در محل و تخریب اموال خصوصی آنان را تکذیب کرد و عنوان داشت این طرح با دستور مقام قضائی و به صورت قانونی صورت گرفته است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: پلیس با افرادی که بخواهند با انتشار شایعه در فضای مجازی باعث تشویش اذهان عمومی و برهم زدن آرامش جامعه شوند بدون اغماض برخورد قانونی می‌کند.

برچسب ها: رقع تصرف ، اراضی ملی ، فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار