در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ نفر بر اثر ابتلا به کروناویروس جان باختند و مجموع جان باختگان بر اثر این بیماری در فارس تاکنون به ۲۵۷ نفر رسیده است.
کد خبر: ۸۷۴۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶ 12 July 2020

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹ تاکنون در فارس ۲۵۷ نفر بر اثر این بیماری فوت کردند.
دکتر علی اکبری افزود: از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹ تاکنون در فارس تاکنون ۱۸۲ هزار تست از گرفته شده که تا امروز جمع مبتلایان در این استان به ۲۲ هزار و ۴۹۲ نفر رسیده است.
وی اظهارداشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ نفر بر اثر ابتلا به کروناویروس جان باختند و مجموع جانباختگان بر اثر این بیماری در استان تاکنون به ۲۵۷ نفر رسیده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: از ابتدای شیوع این بیماری در فارس، ۱۷ هزار و ۸۸۸ بیمار مبتلا با بهبودی کامل از مراکز درمانی ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
علی اکبری افزود: هم اکنون ۶۳۱ بیمار مشکوک و علامت دار در بیمارستان‌های استان و ۷۹ بیمار به دلیل وضعیت وخیم جسمی در بخش‌های مراقب‌های ویژه بستری هستند.
وی افزود: رفتار ویروس تغییر پیدا کرده و خطرناک‌تر شده است، به طوری که میانگین سن ابتلا و فوت، از ۴۴ سال به ۳۹ سال و کودکان زیر ۱۰ سال تغییر یافته است.

 

برچسب ها: کرونا ، فارس ، مبتلایان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار