دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس با بیان اینکه هیچ شعبه بانکی در شیراز و فارس بخاطر کرونا تعطیل نیست، گفت: به محض ابتلای همکاران به کرونا، کارکنان دیگر جایگزین آنان می‌شوند.
کد خبر: ۸۷۴۸۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸ 13 July 2020

تابناک فارس به نقل از تسنیم:کریم ریگی‌زادگان اظهار داشت: در حال حاضر انجام 90 درصد اموربانکی به صورت غیرحضوری قابل انجام است و نیازی به مراجعه مردم به بانک‌ها نیست و در مواقع ضرور نیز مشتریان می‌توانند قبل از مراجعه به بانک تماس تلفنی با شعبه برقرار کرده و سوال خود را در میان بگذارند.

وی افزود: بانک مرکزی کارت به کارت را به مبلغ شش میلیون تومان رسانده و اعلام کرده تمام کارت‌های بانکی که تاریخ انقضای آنان گذشته، تمدید شده است، اما بازهم شاهد حضور برخی در شعب بانک‌ها هستیم.

مدیرامور شعب یکی از بانک‌های استان فارس با بیان اینکه بانک‌ها آلوده هستند، تصریح کرد: متاسفانه،هر هفته اخباری مبنی بر ابتلای همکارانمان در بانکهای استان فارس به کرونا اعلام می‌شود که این موضوع جای بسی نگرانی دارد.
ریگی‌زادگان با بیان اینکه پول نقد از آلوده‌ترین اشیاء است و از مردم می‌خواهیم از جابجایی آن به جد پرهیز کنند، گفت: همین پول‌های آلوده و کثیف سبب شده رئیس خزانه‌داری استان فارس نیز به کرونا مبتلا شود.

 

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس با بیان اینکه هیچ شعبه بانکی در شیراز و فارس بخاطر کرونا تعطیل نیست، گفت: به محض ابتلای همکاران به کرونا، کارکنان دیگر جایگزین آنان می‌شوند.

این مسئول در مورد ابتلای تمام کارکنان شعبه یکی از بانک‌های شهر لامرد به کرونا نیز گفت: این موضوع متاسفانه واقعیت دارد و تمام کارکنان به نوعی درگیر کرونا شده‌اند، البته گروهی نیز برای بررسی دقیق به این شهرستان اعزام شده‌ است.

ریگی‌زادگان با بیان اینکه در حال حاضر پروتکل‌های بهداشتی در تمام بانک‌های استان فارس رعایت می‌شود، افزود: از ورود مشتریان بدون ماسک نیز به شعب جلوگیری می‌شود.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس خاطرنشان کرد: درخواست ما از مردم فهمیم شیراز و سراسر استان فارس این است برای سلامتی خودشان و همکاران ما از مراجعه به بانک‌ها خودداری کنند و اگر در شعب بانکی نیز اعلام می‌شود بیرون از شعبه منتظر باشند، بخاطر حفظ سلامتی آنان است.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار