نماینده مردم سپیدان و بیضاء با تأکید بر اصل التزام به ولایت فقیه، گفت: هر نماینده یک «کماندو» برای ولی فقیه خویش است.
کد خبر: ۸۸۵۳۱۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲ 08 August 2020

به گزارش تابناک فارس: محسن علیزاده در ادامه با بیان اینکه «م» کماندو به معنای مردمی و مستقل بودن نمایندگان است، عنوان کرد: عمده نگرانی نمایندگان مجلس، نگرانی و دغدغه های مردم است که تا کنون بیش از 1200 تذکر درباره مسائل مختلف به مسئولان داده شده است.


وی افزود: «الف» کماندو نیز به معنای آینده نگری نمایندگان است که قصد دارند شرایط دشوار اقتصادی کشور را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنند همچنین «ن» آن به معنای نیت خالصی است که نمایندگان با همین رویکرد به دنبال حل مسائل و مشکلات هستند.


علیزاده ادامه داد: «د» کماندو نیز به معنای دوام کار نمایندگان است که موضوعی را تا حل آن رها نخواهند کرد و اگر تذکری به مسئولی داده شد آن را تا حل مشکل، پیگیری می کنند.


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان «و» کماندو را ولایت پذیری نمایندگان عنوان و خاطرنشان کرد: امروز به وضوح ولایت پذیری و ولایتمداری میان نمایندگان دیده می شود که اگر این نگاه نبود به بیراهه می رفتیم لذا مطمئنا تمامی نمایندگان مجلس یازدهم به معنای واقعی اصل ولایت فقیه را قبول داشته و خواهند توانست امید مردم باشند و انتظارات آنها را برطرف کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار