استاندار فارس با اشاره به نزدیکی هفته دولت و لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی در معرفی خدمات دولت گفت: دولت پیشانی نظام است و به همین دلیل باید خدمات اثر گذار و ارزشی دولت به مردم معرفی شود و امروزه تلاش دشمنان برای بی اعتبار کردن خدمات نظام است.
کد خبر: ۸۸۶۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵ 11 August 2020

تابناک فارس به نقل زا صدا و سیما: عنایت آله رحیمی در جلسه شورای فضای مجازی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب در خصوص فضای مجازی و اهمیت آن گفت:باید بتوانیم با اعتقاد و نیل به ارزش‌ها و منافع ملی، یک بستر سازی برای هدایت افکار عمومی کنیم.
وی با تاکید بر لزوم جلوگیری از موازی کاری و فعالیت‌های پراکنده در مدیریت فضای مجازی گفت: اقدامات خوب و قابل قبولی در این زمینه انجام گرفته، اما پراکندگی و جزیره‌ای آن نقص محسوب میشود که رسالت این شورا ایجاب می‌کند تا از این اقدامات جزیره‌ای جلوگیری کند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه مقبولیت اجتماعی برخی افراد در فضای اجتناب ناپذیر است اظهار داشت: اثر گذاری و اثر پذیری از کارکرد‌های مختلف فضای مجازی است و ما از این فرصت کمتر در چهار چوب منافع نظام بهره گیری کرده ایم.
رحیمی افزود: باید سیاست گذاری مختلفی در محور‌های سیاسی، اقتصادی واجتماعی در فضای مجازی تدوین شود و تیم‌های اجرایی نیز به دنبال تحقق آن باشند.
وی با اشاره به نزدیکی هفته دولت و لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی در معرفی خدمات دولت گفت: دولت پیشانی نظام است و به همین دلیل باید خدمات اثر گذار و ارزشی دولت به مردم معرفی شود و امروزه تلاش دشمنان برای بی اعتبار کردن خدمات نظام است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار