محمدابراهیم صداقت :تولید ماسک در واحد‌های صنعتی و نیمه‌ صنعتی استان را مطلوب اعلام کرد و اظهار داشت: هیچ ‌گونه مشکلی در زمینه تولید ماسک در استان نداریم و وضعیت ذخیره کارخانه‌ها مطلوب است.
کد خبر: ۹۰۴۰۱۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵ 27 September 2020

تابناک فارس به نقل زا تسنیم:محمدابراهیم صداقت تولید ماسک در واحد‌های صنعتی و نیمه‌ صنعتی استان را مطلوب اعلام کرد و اظهار داشت: هیچ ‌گونه مشکلی در زمینه تولید ماسک در استان نداریم و وضعیت ذخیره کارخانه‌ها مطلوب است.

وی با اعلام اینکه هر دستگاهی نیاز به تهیه ماسک داشته باشد سازمان صمت آن را به واحد‌های تولیدی معرفی می‌کند، افزود: با توجه به نیاز بازار به طور میانگین روزانه 700 هزار عدد ماسک در استان تولید می‌شود و در صورت کمبود این ظرفیت افزایش می‌یابد.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس بیان کرد: بیش از 20 واحد صنعتی و نیمه صنعتی و گروه‌های جهادی تولید ماسک در استان فارس در ایام کرونا فعالیت دارند.

 

وی عنوان کرد: قیمت فروش ماسک حداقل بین 1050 و حداکثر 1500 تومان است که این افزایش قیمت ناشی از محدود بودن سهیمه مواد اولیه تولید و پارچه برای برخی واحد‌های تولیدی است.

صداقت در پایان تصریح کرد: نظارت بر داروخانه‌ها و عملکرد آن بر عهده دانشگاه علوم‌پزشکی است و در حوزه نظارتی سازمان صمت نیست و از شهروندان خواست تخلفات گرانفروشی و احتکار‌ها را به شماره تلفن 124 بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کنند.

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار