مدیر حج و زیارت فارس، گفت: با اشاره به اینکه به همه دفاتر زیارتی اعلام شده است که هیچ گونه ثبت نامی را در این رابطه انجام ندهند، تصریح کرد: مردم و دوستداران اهل بیت (ع) فریب سودجویان برای ثبت نام پیاده روی اربعین را نخورند.
کد خبر: ۹۰۵۰۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰ 30 September 2020

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:زینلی مدیر حج و زیارت فارس، بیان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و بسته بودن همه مرز‌های ورودی به عراق و اعلام دولت عراق مبنی بر صادر نشدن هرگونه ویزا برای پیاده روی اربعین، مراسم پیاده روی اربعین برگزار نمی‌شود.

او، با اشاره به اینکه به همه دفاتر زیارتی اعلام شده است که هیچ گونه ثبت نامی را در این رابطه انجام ندهند، تصریح کرد: مردم و دوستداران اهل بیت (ع) فریب سودجویان برای ثبت نام پیاده روی اربعین را نخورند.

زینلی، ادامه داد: موکب‌ها هم با نظارت و هماهنگی سپاه فجر استان و ستاد بازسازی عتبات در قالب موکب‌های مهربانانه و با توزیع بسته‌های معیشتی در ایران به عزاداران ابا عبدالله الحسین (ع) خدمات رسانی می‌کنند.

مدیر حج و زیارت فارس، افزود: در روز اربعین موکب حضرت احمد بن موسی در بین الحرمین برپا می‌شود و به عزادارن سرور و سالار شهیدان در زیر پرچم برافراشته شده اباعبدالله الحسین (ع) خدمت می‌کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار