محمدجواد عسکری نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح تامین کالاهای اساسی از سوی نمایندگان، گفت: متاسفانه دولت اراده‌ای برای حل مشکل معیشتی مردم ندارد، مجلس مجبور است تا به اینگونه موضوعات بیشتر ورود کند.
کد خبر: ۹۰۵۲۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹ 30 September 2020

تابناک فارس به نقل از خانه ملت:محمدجواد عسکری نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در خصوص طرح تامین کالاهای اساسی از سوی نمایندگان، گفت: متاسفانه دولت اراده‌ای برای حل مشکل معیشتی مردم ندارد، مجلس مجبور است تا به اینگونه موضوعات بیشتر ورود کند.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح تامین کالاهای اساسی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت، ادامه داد: مردم در زمینه معیشت و تامین کالاهای اساسی خود مشکل جدی دارند، امیدواریم با عملیاتی شدن طرح تامین کالاهای اساسی بخشی از این مشکلات کاسته شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس پس از تصویب بر اجرای طرح تامین کالاهای اساسی نظارت داشته باشد، عنوان کرد: طرح تامین کالاهای اساسی مُسکنی برای کاهش مشکلات معیشتی مردم است، مجلس باید در درازمدت دغدغه مردم را برطرف کند.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: متاسفانه در کشور سیستم توزیع کالاهای اساسی وضعیت مطلوبی ندارد باید برای اصلاح این موضوع تلاش کنیم

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار