دستیار سابق دونالد ترامپ در گفتگو با نشریه بیلد آلمان گفت: ترامپ کسی است که به‌طرز باور نکردنی مضطرب و دلواپس است و دنبال جبران کردن چیزی است؛ما باید بدون شرط وی را از این مسئولیت خارج کنیم چراکه وی یک رهبر قبیله‌ای است که تلاش می‌کند کشور را دچار دو دستگی کند.
کد خبر: ۹۱۱۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸ 24 October 2020
"آنتونی اسکاراموچی"، دستیار سابق دونالد ترامپ که در سال 2017 برای مدت کوتاهی مدیر ارتباطات کاخ سفید بود در گفتگویی با نشریه "بیلد" آلمان ترامپ را فردی آشفته دانست که احساسات خوبی ندارد؛ وی تأکید کرد که ترامپ قدرتها و ضعف‌هایی دارد که متأسفانه ضعف‌های او بیشتر است.
 
این مقام سابق آمریکا در بخش دیگری از گفتگو با نشریه بیلد آلمان گفت: ترامپ کسی است که به‌طرز باور نکردنی مضطرب و دلواپس است و دنبال جبران کردن چیزی است. ما باید بدون شرط وی را از این مسئولیت خارج کنیم. ترامپ برای این سمت فرد مناسبی نیست. کشور ما ایالات متحده آمریکا نام دارد و ترامپ یک رهبر قبیله‌ای است که تلاش می‌کند کشور را دچار دو دستگی کند.
 
اسکاراموچی همچنین گفت: آنچه اتفاق‌ افتاده برای دنیا و آمریکا غم‌انگیز است. من هم خود را تا حدی در ایجاد این اوضاع مسئول احساس می‌کنم چراکه برای او کار کرده و برای او پول جمع کرده‌ام. من فکر می‌کردم که ترامپ نوع دیگری از ریاست‌جمهوری را در پیش گیرد. آیا من شرمنده‌ام که ما چنین رئیس جمهوری داریم.
 
این مقام سابق آمریکایی در بخش دیگری از این گفتگو ترامپ را فردی عوام‌فریب و خودشیفته و از نظر شخصیتی مشابه موسولینی دانست.
برچسب ها: ترامپ ، آمریکا ، انتخابات
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار