با جان باختن ۲۵ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در فارس مجموع جانباختگان این بیماری از ابتدای شیوع ویروس کرونا به هزار و ۳۶۸ نفر رسید.
کد خبر: ۹۱۲۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵ 29 October 2020

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام آمار مربوط به کروناویروس، از افزایش آمار نمونه گیری‌های مربوط به شناسایی این بیماری به ۳۶۰ هزار و ۸۹۴ مورد از ابتدای شیوع بیماری کووید۱۹ در استان فارس خبر داد.
دکتر سید روح الله حسینی بیماران شناسایی شده از ابتدای شیوع تاکنون را ۸۴ هزار و ۸۳ مورد برشمرد و اضافه کرد: از این تعداد تاکنون ۷۲ هزار و ۴۱۲ نفر با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
او در ادامه با اشاره به بستری هزار و ۳۰۶ بیمار مشکوک و یا دارای علامت کروناویروس در بیمارستان‌های استان در حال حاضر، گفت: از این تعداد ۱۹۰ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش‌های ICU تحت مراقبت‌های ویژه درمانی قرار دارند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه همچنین با ابراز تاسف از جان باختن ۲۵ هم استانی دیگر در اثر ابتلا به این بیماری طی روز گذشته تاکنون، بیان کرد: با افزوده شدن این افراد، مجموع جانباختگان این بیماری در استان فارس به هزار و ۳۶۸ نفر از ابتدای شیوع ویروس کرونا رسیده است.
دکتر حسینی، با بیان اینکه کاهش خطرات موج جدید کرونا در استان مستلزم رعایت اصول بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی از دیگران است، از تمام مردم استان خواست که از حضور در میهمانی و تجمعات پرهیز کرده و نسبت به سلامت خود و دیگران دقت نظر ویژه داشته باشند.

برچسب ها: کرونا ، مبتلایان ، فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار