مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه به فارس خبر داد.
کد خبر: ۹۱۶۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲ 14 November 2020

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:قطره سامانی مدیرکل هواشناسی استان فارس با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه ۲۶ آبان ماه به استان فارس اظهار کرد: بارش‌ها به صورت رگبار پراکنده خواهد بود.

او ادامه داد: سامانه بارشی که از روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه وارد فارس شده بود، از صبح امروز در حال خروج از استان است.

مدیرکل هواشناسی استان فارس با اشاره به بارش باران در نقاط مختلف استان فارس که از چهارشنبه ۲۱ آبان تا صبح امروز شنبه ۲۴ آبان ماه، تصریح کرد: اردکان ۸۰ و ۴ دهم، درودزن ۵۲ و ۷ دهم و شهرک گلستان شیراز ۴۴ و ۷ دهم میلی متر بیشترین میزان بارش باران را در سامانه اخیر به خود اختصاص داده اند.

قطره سامانی اضافه کرد: در آباده ۲۵ و یک دهم، ارسنجان ۲۷ و ۵ دهم، استهبان ۲۱، اقلید ۳۸، ایزدخواست ۲۸، بوانات ۱۷ و ۴ دهم، تخت جمشید ۳۲ و ۶ دهم، جهرم ۱۳ و ۹ دهم، خفر ۲۰ و ۶ دهم، خنج ۲ و ۶، داراب ۷ و زرقان ۳۵ میلی متر باران باریده است.

مدیرکل هواشناسی استان فارس تصریح کرد: در زرین دشت ۴ و ۸ دهم، سروستان ۳۴ و ۵ دهم، شیراز با ۴۴ و ۵ دهم، صفاشهر ۳۶ و ۵ دهم، فراشبند ۱۷ و ۶ دهم، فسا ۱۱ و ۸ دهم، فورگ ۲ و ۹ دهم، فیروزآباد ۳۲، قیروکارزین ۱۸ و ۹ دهم، کازرون ۳۵، لار یک و ۹ دهم، لامرد ۱۰ و ۶ دهم، نورآباد ممسنی ۳۰ و ۴ دهم، نی ریز ۲۲ و ۸ دهم و میلی متر بارش باران به ثبت رسیده است.

قطره سامانی با بیان اینکه میانگین جمع بارندگی سامانه اخیر در استان فارس ۲۴ و ۲۲ صدم میلی متر است، افزود: میانگین جمع بارندگی امسال در استان فارس تاکنون ۲۴ و ۲ دهم میلی متر است.

آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما بیان کرد: بارش باران در چند روز اخیر هیچگونه خسارات جانی و مالی نداشته است.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار