معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹ نفر در استان فارس بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، گفت: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به دو هزار و ۶۵ نفر رسیده است.
کد خبر: ۹۱۷۶۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۶ 18 November 2020
به گزارش تابناک فارس: عبدالرسول همتی در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان فارس در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز – چهارشنبه بیست و هشتم آبان ماه- اظهار کرد: با شناسایی دو هزار و ۵۲۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان فارس تعداد کل مبتلایان این ویروس از آغاز شیوع کرونا به ۱۲۵ هزار و ۳۰۸ نفر رسیده است.
 
وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۹ نفر در استان فارس بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، افزود: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به دو هزار و ۶۵ نفر رسیده است.
 
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به آمار کلی بهبودیافتگان کرونا در استان فارس، تصریح کرد: تاکنون ۱۰۷ هزار و ۹۷۱ نفر در این استان با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.
 
وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی یک هزار و ۳۵۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان فارس بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۳۶۱ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
 
همتی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۴۴۶ هزار آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در استان فارس انجام شده است.
 
در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان فارس هم اکنون در وضعیت نارنجی (پرخطر) بیماری قرار دارد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار