مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه طبق آخرین آمار ۳۰ نفر در استان فارس بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده است، گفت: با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به دو هزار و ۱۲۶ نفر رسید.
کد خبر: ۹۱۸۱۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷ 21 November 2020
به گزارش تابناک فارس: سید روح الله حسینی در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان فارس اظهار کرد: با شناسایی دو هزار و ۳۳۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان فارس تعداد کل مبتلایان این ویروس از آغاز شیوع کرونا به از ۱۲۹ هزار و ۹۷۹ نفر رسیده است.
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به آمار کلی بهبود یافتگان کرونا در استان فارس، تصریح کرد: تاکنون ۱۱۱ هزار و ۹۸۵ نفر در این استان با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.
 
وی با بیان اینکه در وضعیت کنونی دو هزار و ۳۹۱ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان فارس بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۴۷۲ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
 
حسینی اظهار کرد: تاکنون ۴۵۶ هزار و ۱۳۰ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در استان فارس انجام شده است.
 
در آخرین آمار و اطلاعات اعلامی بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت استان فارس هم اکنون در وضعیت نارنجی (پرخطر) بیماری قرار دارد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار