فرمانده انتظامی فارس از شهادت دو نفر از ماموران یگان امداد شهرستان کوار خبر داد.
کد خبر: ۹۱۹۸۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵ 28 November 2020

تابناک فارس بهع نقل از باشگاه خبرنگاران:سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی فارس درباره شهادت ۲ نفر از ماموران یگان امداد در کوار، بیان کرد: ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز ۸ آذر ماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری خانوادگی در مسکن مهر شهرستان کوار بلافاصله ماموران یگان امداد بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران سریعاً به محل مورد نظر اعزام و در تحقیقات اولیه مدعی شدند که نوجوانی ۱۷ ساله به علت مشکلات شخصی با خانواده خود درگیر شده است.

سردار حبیبی ادامه داد: هنگامی که ماموران قصد ورود به منزل و دستگیری او را داشتند ناگهان نوجوان ۱۷ ساله با اسلحه شکاری که متعلق به پدرش بوده است به سمت ماموران تیراندازی و منجر به شهادت رسیدن سروان بهرام مکرمی و استوار دوم پوریا قاسمی شده است.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه بلافاصله با عکس العمل به موقع نیرو‌های کمکی فرد ضارب از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و دستگیر شد تصریح کرد: متهم برای مداوا راهی بیمارستان شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی به منظور خدمت رسانی و ایجاد امنیت آماده جانفشانی برای ملت و کشور عزیزمان هستند، گفت پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی جامعه شوند به شدت و برابر قانون با آنان برخورد می‌کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار