معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام خبر جان باختن ۳۲ نفر در استان طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جانباختگان این بیماری را نیز از ابتدا تاکنون دو هزار و ۵۲۵ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۹۲۰۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰ 01 December 2020
به گزارش تابناک فارس: علی اکبری افزایش موارد نمونه گیری به ۴۹۸ هزار و ۱۴۱ مورد از ابتدای شیوع بیماری تاکنون خبر داد و گفت: با بررسی نمونه‌های انجام شده، از ابتدای شیوع بیماری تا امروز، یازدهم آذر، ۱۴۷هزار و ۸۵۸ بیمار مثبت قطعی در استان فارس شناسایی شده است.
 
او همچنین اضافه کرد: تا امروز، ۱۳۶ هزار و ۳۵ بیمار مبتلا به کروناویروس با بهبودی کامل از بیمارستان‌های استان مرخص و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند.
 
معاون درمان دانشگاه افزود: در حال حاضر دو هزار و ۲۶ بیمار مشکوک و علامت دار در بخش‌های کووید ۱۹ بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بستری هستند که ۳۴۱ نفر به دلیل وخامت شرایط بالینی، در بخش‌های مراقبت ویژه تحت درمان و نظارت ویژه قرار دارند.
 
اکبری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۵ بیمار جدید در مراکز درمانی فارس بستری و ۲۵۰ نفر مرخص شده اند که این امر نشان می‌دهد، هنوز تعداد بیماران ورودی به بیمارستان‌ها بالاست و لازم است مردم عزیز استان بیش از پیش محدودیت‌ها و اصول بهداشتی را جدی بگیرند و به کادر درمان برای مدیریت بیماری کووید۱۹ در بیمارستان‌ها کمک کنند تا بتوانیم تخت خالی برای بیمارانی که نیازمند بستری هستند، فراهم کنیم.
برچسب ها: کرونا ، بیماری ، شیوع
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار