روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس به نقل از عبدالرضا قاسم پور افزود: ، ۱۱ و ۱۲ دی ماه جاری زمان برگزاری هشتمین آزمون استخدامی است که ۳۲ هزار و ۱۹۶ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۶۹۱ نفر جذب خواهند شد.
کد خبر: ۹۲۷۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷ 28 December 2020

تابناک فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس به نقل از عبدالرضا قاسم پور افزود: ، ۱۱ و ۱۲ دی ماه جاری زمان برگزاری هشتمین آزمون استخدامی است که ۳۲ هزار و ۱۹۶ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۶۹۱ نفر جذب خواهند شد.
وی ادامه داد: این آزمون در شیراز، اقلید، ارسنجان، جهرم، داراب، فیروزآباد، فسا، کازرون، لارستان، ممسنی، مرودشت، نی‌ریز و لامرد برگزار می‌شود.
قاسم پور گفت: اداره کل آموزش و پرورش، بانک توسعه تعاون، پست بانک، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل بهزیستی، اداره کل پزشکی قانونی، اداره کل ثبت اسناد و املاک، اداره کل حفاظت محیط زیست، اداره کل دامپزشکی، سازمان قضایی نیروهای مسلح، اداره کل استاندارد، اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، اداره کل هواشناسی، اداره کل فرودگاه‌ها، اداره کل جهاد کشاورزی، استانداری و اداره کل ورزش و جوانان فارس دستگاه‌هایی هستند که نیروهای پذیرفته شده را جذب خواهند کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ادامه داد: در این آزمون ۱۰۰ نیرو هم با هدف استخدام در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تازه تاسیس استان جذب خواهند شد.
وی گفت: با توجه به مصوبات چهل و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و رشد فزاینده بیماری کرونا در کشور و اعمال محدودیت‌ها در اکثر استان‌ها، مقرر شد تاریخ برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در روزهای پنجشنبه یازدهم و جمعه دوازدهم دی ماه جاری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار