معاون بازرسی قرار گاه خاتم الا نبیاء در مراسم گرامیداشت شهدای کربلای پنج در شیراز گفت: شهداء افتخار همه انسان های آزاده و الگوی صبر و استقامت برای جامعه هستند.
کد خبر: ۹۳۲۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰ 14 January 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  سردار محمد جعفر اسدی معاون بازرسی قرار گاه خاتم الا نبیاء در مراسم گرامیداشت شهدای کربلای پنج با اشاره به گسترش فرهنگ شهید و شهادت بیان کرد: زنده نگه داشتن یاد شهداء کمتر از شهادت نیست و باید نگاه ویژه ای به انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به نسل جوان داشته باشیم.

او، تصریح کرد: در آن سال های سخت مردم اهل بصیرت بودند و انسان های باهوش و شجاعی در عملیات کربلای پنج شرکت کردند و با دفاع از ارکان ولایت و کشور پرچم اسلام را برافراشته نگه داشتند.

سردار اسدی، ادامه داد: در زمان هشت سال دفا مقدس که کشورهای غربی و عربی به صدام کمک های فراوانی می کردند همه امکانات کشور بسیج شد و نیروهای مسلح جانانه پای کار آمدند و جهاد سازندگی سنگرهای عظیمی را ساخت تا این عملیات به نتیجه برسد.

معاون بازرسی قرار گاه خاتم الا نبیاء افزود: شهداء عاشق اهل بیت بودند و با رمز یا زهرا (س) مناطق زیادی را در این عملیات آزاد کردند.

او، اضافه کرد: شهداء به ریسمان الهی چنگ زدند و به سعادت واقعی رسیدند که با گذشت زمان حقانیت آنان روز به روز برای ما بیشتر می شود.

در مراسم گرامیداشت شهدای کربلای پنج با پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس وداع شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار