نماینده شیراز با بیان اینکه اگر مجلس در راس امور باشد، همه مسایل کلی و جزئی کشور دنبال می‌شود، تاکید کرد: امروز مهمترین موضوع و مشکل مطرح شده از سوی مردم، عموما مسائل اقتصادی است و مجلس باید پیگیری این مسائل را در اولویت قرار دهد.
کد خبر: ۹۳۲۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲ 14 January 2021
به گزارش تابناک فارس: علیرضا پاکفطرت گفت: در ملاقاتهای انجام شده با مردم، بسیاری از افراد از آنچه بی عدالتی، ناکارآمدی دوایر دولتی و وزارتخانه‌ها عنوان می‌کنند، گلایه مند هستند.
 
او با اشاره به بررسی مسائل حوزه انتخابیه شیراز، گفت: با توجه به توریستی بودن شیراز، شیوع ویروس کرونا، صدمات زیادی به اقتصاد این شهر وارد کرده است.
 
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فقر، مشکلات معیشتی، کمبود مسکن و اشتغال از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم است، گفت: متاسفانه تعدادی از مردم هم مشکلات معیشتی دارند به دلایل مختلف و به دلیل ویروس کرونا  بسیاری از مشاغل دچار نقصان شده‌اند.
 
پاک‌فطرت ادامه داد: کمتر اتفاق می‌افتد که از مردم پیشنهاداتی دریافت کنیم، بیشتر افراد مشکلاتشان را بیان می‌کنند درحالی که نظرات مردم بسیار مهم است؛ چرا که ما نماینده مردم هستیم و پیشنهادات مردم را می‌توانیم از طریق مجلس دنبال کنیم.
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار