روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی فارس اعلام کرد:‌ راننده کامیون که گازوئیل به بندرهای جنوبی کشور قاچاق می کرد، با حکم شعبه اول اداره تعزیرات حکومتی لارستان به پرداخت ۶ میلیارد ریال جریمه محکوم شد.
کد خبر: ۹۳۳۸۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵ 21 January 2021

تابناک فارس به نقل از ایرنا: این مطلب به نقل از غلامرضا سالاری مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس افزوده است:‌یک دستگاه کامیون حامل گازوئیل قاچاق در حومه لارستان شناسایی و توقیف شد که حامل بیش از ۳۲ هزار لیتر سوخت بود.

 

وی ادامه داد:‌راننده کامیون این سوخت ها را در بشکه های ۲۲۰ لیتری بارگیری کرده و از مقصد کوار به سمت جنوب کشور در حال حمل بود که ماموران نیروی انتظامی این کامیون را متوقف کردند.

سالاری افزود : طی تحقیقات انجام شده در شعبه اول اداره تعزیرات حکومتی شهرستان لار مشخص شد که راننده کامیون با خرید سهمیه سوخت کشاورزان منطقه اقدام به فروش سوخت در بندرهای جنوبی برای قاچاق به خارج از کشور می کند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس اضافه کرد : با توجه به اعتراف صریح راننده کامیون و تحقیقات انجام شده و همچنین شواهد و مدارک ، شعبه رسیدگی کننده حکم ضبط سوخت های مکشوفه و جریمه ۶ میلیارد ریالی متهم را صادر کرد.

لارستان از شهرستان های جنوبی فارس و مرکز آن شهر لار است که حدود ۳۸۰ کیلومتر با شیراز فاصله دارد.

برچسب ها: جریمه ، قاچافچی ، گازوئیل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار